P.H.U. JULIA Tomczyk Zbigniew

Kasacja pojazdów.

Recykling
ul. Przejazdowa 4, 67-300 Szprotawa lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P.H.U. JULIA Tomczyk Zbigniew

Informacje

Opis działalności
Firma P.H.U. „JULIA” działa od 2012 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się w miejscowości Szprotawa w województwie lubuskim. Właścicielem firmy jest Zbigniew Tomczyk. „JULIA” zajmuje się demontażem pojazdów, złomowanie ich oraz recyklingiem części i elementów po zezłomowaniu. Ponadto firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną oryginalnych i używanych części do samochodów osobowych oraz dostawczych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się złomowaniem samochodów oraz recyklingiem części i elementów po zezłomowaniu. Oferujemy również używane i oryginalne części samochodowe od sprawdzonych dostawców.
Jako liderzy w branży na terenie południowo-zachodniej Polski posiadamy konkurencyjne ceny i bogate doświadczenie.

U nas zezłomujesz auto i otrzymasz niezbędne dokumenty do wyrejestrowania go.

Złomujemy wszystkie marki pojazdów w każdym stanie technicznym i wizualnym, powypadkowe, skorodowane, zniszczone oraz niesprawne. Zapewniamy także jego transport i odbiór od Klienta, co sprawia, że nasze usługi są kompleksowe.

Na naszą ofertę składają się również oryginalne używane części samochodowe importowane z zagranicy. Nasza profesjonalna załoga pomoże Państwu w wyborze części pasujących do Państwa pojazdu. Zamówiony towar wysyłamy najczęściej w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Znajdą Państwo u nas części do samochodów: Volkswagen, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Ford, Skoda, Audi, Fiat, Seat, Lincoln.

Świadczymy również usługi w zakresie wynajmu limuzyn na różne okoliczności np. śluby, imprezy okolicznościowe, studniówki. Oferujemy Limuzynę Lincoln oraz Mercedes klasy S.

Posiadamy również punkt skupu złomu i metali kolorowych.

W celu szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy na naszą stronę i aukcje allegro!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bolesławiecki, głogowski, krośnieński, nowosolski, polkowicki, zgorzelecki, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń