PP.H Ekoruna Popin s.j.

Producent dzianin wełnianych

Tkaniny i dzianiny
ul. Akacjowa 44, 68-114 Tomaszowo lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
606 236 530
Adres korespondencyjny
ul. Akacjowa 44, 68-114 Tomaszowo lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma Ekoruna znajdująca się w Tomaszowie, w powiecie żagańskim, w województwie lubuskim od 1992 roku zajmuje się produkcją dzianiny wełnianej spełniającej najwyższe kryteria.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja dzianiny wełnianej. Produkowana przez nas dzianina wełniana tworzona jest na bazie najwyższej jakości surowców wełnianych pochodzenia europejskiego, nowozelandzkiego oraz australijskiego.

Oferowane przez nas dzianiny wełniane wykorzystuje się w produkcji takich wyrobów jak:

- zabawki,
- odzież,
- ocieplenia do obuwia,
- wyroby rehabilitacyjne,
- wyroby tekstylne.

Dzianina wełniana jest wyjątkowo ciepła oraz miła w dotyku. Klienci często decydują się na pościele, poduszki oraz podkłady z naszej dzianiny.

Dodatkowo nasza siostrzana firma EKOTEX oferuje szereg artykułów wełnianych, które znajdują swoje zastosowanie w rehabilitacji. Wyroby takie jak poduszki, kołdry, koce, podkłady, materace, a także kamizelki i kapcie polecane są dla osób, które potrzebują zachować terapeutyczną pozycję podczas snu, oraz dla cierpiących na bóle kręgosłupa, szyi, ramion czy też bezsenność.

W zależności od tego, jaki produkt Państwo wybiorą, każdy surowiec jest specjalnie wyselekcjonowany. Wełna z kóz kaszmirskich jest miękka, puszysta oraz bardzo cienka, natomiast wełna pochodząca od merynosów europejskich jest najgrubszą wełną.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Ekoruna z Tomaszowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń