Węgier Glass Firma Wojciech Węgier

Szkło techniczne i budowlane na zamówienie

Szkło budowlane
ul. Szklarska 39, 68-200 Żary lubuskie
(1 review) napisz opinię
Węgier Glass Firma Wojciech Węgier
ul. Szklarska 39, 68-200 Żary lubuskie
Telefon
Węgier Glass Firma Wojciech Węgier

Informacje

Opis działalności firmy Węgier Glass Firma Wojciech Węgier w Żary
Firma Węgier Glass działa od 1994 roku z siedzibą w Żarach, w województwie lubuskim. Zajmujemy się produkcją szkła o bardzo różnym zastosowaniu. Z naszych usług korzystają branże przemysłowe, budowlane, a także architekci i projektanci wnętrz. Właścicielem firmy jest Wojciech Węgier.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Węgier Glass przyjmujemy zamówienia od przedstawicieli najróżniejszych branż i wytwarzamy dla nich szkło techniczne, do którego należy:
- szkło kwarcowe,
- szkło hartowane,
- szkło cienkie,
- szkło gięte,
- szkło borokrzemowe,
- szkło szafirowe.

Wymienione przez nas szkło szafirowe charakteryzuje niezwykła twardość i stabilność, dlatego używa się go głównie w przemyśle i trudnym środowisku. Materiał jest odporny na temperaturę do 2000 stopni Celsjusza i znajduje swoje zastosowanie w produkcji wyrobów optycznych, a także analizatorach gazu i powietrza. Wykorzystują go też firmy projektujące mierniki wody i elektryczności, a także dysze do sprayów.

Inne szkła, jakie można u nas zamówić to modele wodowskazowe i do wzierników, radzące sobie z trudnym środowiskiem chemicznym. Polecamy także nasze niezawodne szybki oraz filtry spawalnicze, które są niezbędne dla ochrony oczu przed promieniowaniem podczerwonym oraz ultrafioletowym, jakie powstaje przy topieniu metali, stali lub aluminium. U nas Klienci zamówią filtry o stopniu zaciemnienia od 3-14 ze znakiem CE i numerem identyfikacyjnym DIN CERTO.

Oprócz akcesoriów spawalniczych w ramach produkcji szkła dla przemysłu wykonujemy także:
- szkła oświetleniowe (rozpraszające, temperaturo-odporne, filtry w zakresie widma),
- filtry szklane (na przykład kolorowe, hutnicze, rozpraszające, do solarium, UV, IR),
- szkło do drukarki 3D - heatbed.

Szkło techniczne o określonych parametrach to nie jedyne, co możemy zaoferować. Mamy tak samo dobrze rozbudową ofertę dla osób zajmujących się produkcją kominków i wykańczaniem wnętrz. U nas można zamówić bardzo stylowe szkło:
- płaskie,
- gięte po łuku lub pod kątem,
- sferyczne,
- lustrzane,
- samoczyszczące,
- malowane sitodruk.

Oferujemy solidne szkło kominkowe na indywidualne zamówienie. Zapewniamy też dostawę objętą ubezpieczeniem na adres podany przez Klienta.

Zapraszamy do współpracy - firma Węgiel Glass.
Zasięg działania
Firma Węgier Glass Firma Wojciech Węgier z lokalizacji: Żary świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

(1 review) napisz opinię
M
Mateusz
Szkło produkowane przez tę firmę jest naprawdę bardzo wytrzymałe! Doskonale nadaje się w naszym zakładzie przemysłowym, gdzie panują ciężkie warunki, a przedmioty mają kontakt ze środkami chemicznymi. Mimo tego szkło nie pęka ani nie kruszy się.