Viessmann PHU

Systemy grzewcze i wentylacyjne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Wapienna 3, 68-200 Żary lubuskie
Poniedziałek 08:30 - 16:30
Wtorek 08:30 - 16:30
Środa 08:30 - 16:30
Czwartek 08:30 - 16:30
Piątek 08:30 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Viessmann PHU

Informacje

Opis działalności
Viessmann z siedzibą w Żarach, w województwie lubuskim zapewnia obsługę w zakresie systemów grzewczych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Oferujemy rozwiązania systemowe wykorzystujące darmową energię ze środowiska dla budynków mieszkalnych, obiektów użytkowych, sieci lokalnych, a także przemysłu.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru systemów grzewczych. Zajmujemy się ich sprzedażą, montażem i serwisem.

Nasza oferta zawiera:
-kotły na paliwo stałe,
- kotły olejowe,
- kotły grzewcze,
- kondensacyjne kotły gazowe,
- kondensacyjne kotły olejowe,
- podgrzewacze pojemnościowe,
- pompy ciepła powietrze/woda,
- pompy ciepła solanka/woda,
- pompy ciepła woda/woda.

Oprócz tego oferujemy gruntowe i hybrydowe pompy ciepła, kolektory słoneczne i grzejniki. Zajmujemy się ponadto instalacją fotowoltaiki na dachach budynków. Sprzedajemy moduły fotowoltaiczne i systemy magazynowania energii elektrycznej.

Oferujemy także rekuperację – wentylację mechaniczną i rekuperatory. Zaproponować możemy ogrzewanie podłogowe oraz urządzenia do uzdatniania wody takie jak stacje uzdatniania wody wodociągowej i filtry do poprawienia smaku i zapachu wody.

Gwarantujemy sprawną, serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Nasz zespół to ekipa doświadczonych i wykwalifikowanych serwisantów, którzy zapewniają solidne naprawy.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym możemy się dowiedzieć o nieprawidłowościach w pracy instalacji czy monitorować instalacje i kontrolować efektywność ich pracy oraz optymalizować pracę urządzeń i instalacji, tak aby przynosiły największe korzyści.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. W razie pytań prosimy o kontakt.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń