Podkowa Kamil Cichocki Bramy Poręcze Balustrady Schody kute Piaskowanie

Kowalstwo artystyczne i montaż ogrodzeń

Metaloplastyka
68-300 Lutol 3a lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
513 025 201
Adres korespondencyjny
68-300 Lutol 3a lubuskie

Informacje

Opis działalności
Podkowa to firma zajmująca się kowalstwem artystycznym i montażem bram oraz ogrodzeń. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Kamil Cichocki, a swoją siedzibę ma w Lubsku w województwie lubuskim. Zakład funkcjonuje na rynku od 10 lat.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy jest montaż bram i ogrodzeń. Zakład tworzy wzór na życzenie Klienta lub doradza mu w wyborze gotowego projektu. Przedsiębiorstwo korzysta ze specjalistycznego sprzętu pozwalającego wykonywać elementy kute ręcznie, malować farbami proszkowymi i natryskowymi, a także wykonywać cynkowanie ogniowe oraz obróbkę materiałów fakturowanych.

Co więcej, firma oferuje swoim Klientom pełną automatykę do bram i furtek. Realizowane są również usługi piaskowania. Pomiary do projektu wykonywane są za darmo.

Zakład w swojej ofercie proponuje Państwu takie usługi jak:

- montaż bram,
- montaż ogrodzeń,
- montaż balustrad,
- montaż furtek,
- montaż automatyki do bram,
- montaż schodów,
- montaż krat,
- metaloplastyka,
- piaskowanie.

Do wszystkich usług firma gwarantuje fachowe doradztwo ekspertów z branży. Pozwolą oni Państwu wybrać najbardziej odpowiadający wzór i kolor. Natomiast, jeśli będą Państwo chcieli stworzyć własny projekt ogrodzenia, doświadczona kadra podpowie, na co zwrócić uwagę.

Przykłady zrealizowanych prac i zadowolonych Klientów dostępne są na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Znajdą tam Państwo również więcej informacji o funkcjonowaniu firmy Podkowa.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń