Anna Paszta Inter-Bus Przewóz Osób

Przewóz osób do Niemiec, Holandii i Belgii. Przewozy pasażerskie.

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Osiedle 25, 68-200 Mirostowice Dolne lubuskie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 08:00 - 20:00
niedziela 08:00 - 20:00
(5 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(68) 375 05 14
605769363
693198086
aniapaszta@wp.pl
Adres korespondencyjny
ul. Osiedle 25, 68-200 Mirostowice Dolne lubuskie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Od 2004 roku oferujemy dla szerokiej gamy klientów usługi transportowe. Oferujemy Państwu wynajem busów na wszelkiego rodzaju imprezy turystyczne i inne wyjazdy okolicznościowe.

Nasza oferta skierowana jest do firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.

Obsługujemy:
• przewozy do Niemiec, Holandii i Belgii, Austrii, Szwajcarii, Luksemburga,
• wycieczki,
• przewozy na szkolenia,
• przewóz osób na imprezy,
• przewozy na targi i wystawy,
• kolonie,
• pielgrzymki,
• wesela,
• przysięgi,
• i inne wg życzenia klienta.

Opłaty kalkulowane są na podstawie czasu wynajęcia busu i ilości przejechanych kilometrów.

Przy stałych zleceniach i nawiązaniu współpracy udzielamy zniżek.

Transport osób w kraju i europie
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie Transportu drogowego osób. Oferujemy Państwu usługi przewozowe osób i wynajem busów wraz z kierowcą na terenie całego kraju i europy.

Nowoczesna flota i doświadczeni kierowcy
Naszą flotę tworzą nowoczesne, komfortowe i przede wszystkim bezpieczne pojazdy. W połączeniu z doskonale wyszkoloną kadrą fachowych i doświadczonych kierowców stanowi to gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

• Ford Custom (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Ford Custom (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Ford Custom (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Ford Custom (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
• Renault Trafic (ilość miejsc: 8 plus 1)
Opis działalności
Przewóz osób, przewozy do Francji, przewozy do Niemiec, przewozy do Holandii, transport osób do Niemiec, Luksemburga, Holandii, wynajem busów, przewozy krajowe, przewozy międzynarodowe, przewozy na wycieczki. Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie przewozu i transportu osób do Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Francji, Luksemburga. Przewóz osób odbywa się w systemie "od drzwi do drzwi" (z podanego adresu pod wyznaczony adres). Zapewniamy najlepszą flotę samochodową - począwszy od mini vanów dla max 7 osób.
Produkty i usługi
Przewóz osób, przewozy osób, przewozy busami, busy, przewozy zorganizowanych grup, przewozy krajowe, przewozy międzynarodowy, przejazdy grupowe busami, transport osób, transport osobowy, transport osób do Belgii, transport osób do Szwajcarii Francji Luksemburga, transport osób do Holandii, transport osób do Niemiec, przewozy do Niemiec, przewozy do Belgii, przewozy do Holandii, przewozy do Szwajcarii, wynajem busów, przewóz osób do krajów europejskich, busy do Niemiec, busy do Belgii, busy do Holandii, busy do Francji, busy z Holandii, busy z Niemiec do Polski, busy z Francji do Polski, Polska - Niemcy, Niemcy - Polska, Polska - Francja, Belgia - Polska, Polska - Belgia, Holandia - Polska, Polska Holandia, busy do, busy z, przewozy osób do Niemiec, przewozy osób z Niemiec, przewozy osób do Belgii, przewozy osób z Belgii, przewozy osób do Holandii, przewozy osób z Holandii, przewozy osób do Francji, przewozy osób z Luksemburga, busy z Polski do Holandii, busy z Holandii do Polski, busy z Polski do Francji busy z Szwajcarii do Polski, busy z Niemiec do Polski, busy z Polski do Niemiec, busy z Belgii do Polski, busy z Polski do Belgii, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Polska, przewozy ludzi do Niemiec, Belgii, Holandii, Polski, tanie przewozy, przewoźnik, przewoźnicy, tani przewoźnik, wyjazdy do, wyjazdy krajowe, wyjazdy zagraniczne, przewozy autokarowe, przewozy pracownicze, przewozy pracownicze z zagranicy, przewozy pracownicze za granicę, przewóz pracowników, przewóz pracowników za granicę, przewozy - pracownicze, wycieczki zakładowe, wycieczki firmowe, wycieczki integracyjne, imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy biznesowe, przewozy biznesowe, przewozy dla firm, przewozy na zamówienie, wycieczki, przewozy na szkolenia, dowóz na imprezy, przewozy na targi, wystawy, kolonie, pielgrzymki i wesela, przysięgi, przewóz osób, przewozy autokarowe, przewóz osób do Szwajcarii, przewóz osób do Austrii, przewóz osób do Francji, przewóz osób do Luksemburga.
Marki i specjalizacje
* Przewozy do Austrii
* Przewozy do Szwajcarii
* Przewozy do Luksemburga
* Przewozy do Holandii
* Przewozy do Belgii
* Przewozy do Niemiec
* Przewozy na zamówienie
* Przewozy do Niemiec (Münster i okolice)
* Przewozy do Niemiec (Düsseldorf i okolice)
* Przewozy do Niemiec (Aachen i okolice)
* Przewozy do Niemiec (Trier i okolice)
* Przewozy do Niemiec (Saarbrücken)
* Przewozy do Niemiec (Freiburg im Breisgau)
* Przewozy do Niemiec(Jezioro Bodeńskie)
Certyfikaty
* 1.12.2003 r. Warszawa - Instytut Transportu Samochodowego: certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób nr 0/370/F3/03.* 6.07.2004 r. - Minister Infrastruktury Rzeczypospolitej Polski: licencja nr 0000064 na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób.* 19.11.2009 r. Warszawa - Minister Infrastruktury Wspólnota Europejska: licencja nr OU - 001892 na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem i autobusem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Monika
2019-08-08 08:08:51
Bardzo dobry przewoźnik
K
Katarzyna
2018-12-04 09:51:31
Polecam sprawnie i zawsze na czas!!!!!!!!!!
T
-
Z
Tomasz - Zielona Góra
2018-06-27 13:43:36
Super jakość! Polecam Tomek.
M
Monika
2018-04-30 16:48:10
Jak przewozy busem to tylko Interbus. Super Firma. Jeszcze wiele razy skorzystamy z Państwa usług.
T
Tomek
2018-02-23 08:44:30
Polecam. Super obsługa, Jeździmy już z nimi od dawna.

Słowa kluczowe

bus,