Agroturystyka Pod Brzozą

Agroturystyka - tanie nocowanie - noclegi dla pracowników

Agroturystyka
68-212 Olszyna 2 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agroturystyka Pod Brzozą

Informacje

Opis działalności firmy Agroturystyka Pod Brzozą w Olszyna
Agroturystyka Pod Brzozą, którą prowadzi Kazimiera Hrekol, to wyjątkowe miejsce znajdujące się w miejscowości Olszyna, w województwie lubuskim, w urokliwej okolicy Nysy Łużyckiej, zaraz przy granicy z Niemcami.
Produkty i usługi
Miejsce znajduje się w urokliwym otoczeniu doliny Nysy Łużyckiej, bezpośrednio przy trasie Wrocław-Berlin i autostradzie A18. Swoim gościom proponuje wygodne pokoje do wynajęcia, w których znajdą oni ciszę i spokój. Będą mogli odpocząć i nabrać energii do działania. Dostępne są pokoje dwu i czteroosobowe z łazienką i aneksem kuchennym. W każdym z nich znajduje się telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

To jednak nie wszystko! Agroturystyka Pod Brzozą zapewnia gościom wiele dodatkowych atrakcji. Są to między innymi:
- warsztaty z pieczenia chleba,
- nauka pieczenia chleba na zakwasie,
- robienie masła,
- robienie twarogu,
- chata grillowa,
- fotel do masażu.

Z oferty noclegowej skorzystać mogą nie tylko letnicy i turyści, ale także pracownicy. Obiekt ma duże doświadczenie w przyjmowaniu i obsłudze pracowników różnych firm, dla których tworzy odpowiednie warunki do odpoczynku podczas delegacji.

Osoby, które są zainteresowane szczegółami mogą skorzystać z kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.
Zasięg działania
Firma Agroturystyka Pod Brzozą z lokalizacji: Olszyna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń