Pro Morte Usługi pogrzebowe

Kompleksowa obsługa pogrzebów

Usługi pogrzebowe
ul. Żwirowa 19c, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(4 opinie) napisz opinię
Pro Morte Usługi pogrzebowe
ul. Żwirowa 19c, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Telefon
Pro Morte Usługi pogrzebowe

Informacje

O nas
Świadczymy kompleksowe i całodobowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Celem naszej pracy jest zdjęcie obowiązków organizacyjnych z bliskich osoby, która odeszła.

Swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości indywidualnego klienta. Pomagamy przy kwestiach logistycznych, organizacyjnych i prawnych.

Wśród proponowanych przez nas usług znajdą Państwo:

- przewóz zmarłych z mieszkań, szpitali i klinik.
- przewóz zmarłych osób z zagranicy,
- sprzedaż trumien,
- sprzedaż urn,
- tabliczki,
- nekrologi,
- krzyże,
- ubieranie i przygotowanie zmarłych do pochówku,
- załatwianie formalności w urzędach ZUS i KRUS,
- przechowywanie zmarłych w chłodni do chwili pogrzebu.

Zapewniamy także organizację ceremonii pogrzebowej we wszystkich aspektach. Wynajmujemy autokary i konwoje pogrzebowe, udostępniamy wieńce, wiązanki, klepsydry i szarfy. Wśród naszych usług znajduje się także możliwość wynajęcia orkiestry pogrzebowej w której skład wchodzi trąbka, organy, chór, orkiestra. Zapewniamy obsługę fotograficzną i wideo, budujemy grobowce i organizujemy kompleksowe stypy.

Jesteśmy także uprawnieni do przeprowadzania ekshumacji i kremacje zwłok. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Więcej informacji na temat działania zakładu pogrzebowego Pro Morte z Gorzowa Wielkopolskiego znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.
Opis działalności firmy Pro Morte Usługi pogrzebowe w Gorzów Wielkopolski
Zakład usług pogrzebowych Pro Morte działa od 2009 roku. Właścicielem naszej firmy jest Barbara Wojtuściszyn, a nasza siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim.
Produkty i usługi
Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W ramach naszej działalności świadczymy takie usługi, jak między innymi:
- przewóz zmarłych z mieszkań, szpitali, klinik z terenu kraju i zagranicy,
- sprzedaży trumien i urn,
- przygotowywanie nekrologów, krzyży i tabliczek,
- ubieranie, przygotowanie zmarłych do pochówku,
- załatwianie formalności w urzędach ZUS, KRUS,
- przechowywanie zmarłych w chłodni do chwili pogrzebu,
- wynajem autokaru,
- budowa grobowców,
- orkiestra pogrzebowa, organizowanie styp.

Obsługa i etyka
W pracy kierujemy się etyką zawodową, która nakazuje nam życzliwość i wyrozumiałość w obliczu trudnych chwil przeżywanych przez Rodzinę i Bliskich Zmarłego. Rozumiemy, że doświadczenie śmierci jest bolesne. I chociaż przeżywane wspólnie podczas ceremonii pogrzebowej, jest odczuwane indywidualnie. Staramy się okazać temu szacunek. Nasza rola polega na odciążeniu Państwa w kwestiach organizacyjnych i logistycznych związanych z pochówkiem.

U nas znajdziecie Państwo życzliwą atmosferę, a wykwalifikowany personel posłuży radą w kwestii organizacji uroczystości pogrzebowej. W naszym punkcie obsługi na terenie Gorzowa załatwiamy wszelkie formalności, a zasiłek pogrzebowy przysługujący z ZUS rozliczamy na miejscu gotówką. Oferując w sprzedaży akcesoria funeralne oraz usługi około pogrzebowe staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Naszym priorytetem jest przy tym rzetelność i profesjonalizm.
Zasięg działania
Firma Pro Morte Usługi pogrzebowe z lokalizacji: Gorzów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
choszczeński, gorzowski, Gorzów Wielkopolski, międzychodzki, międzyrzecki, myśliborski, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, wałecki

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Eliza
Wysoka kultura osobista pracowników. Zakład umożliwił godne pożegnanie bliskiej mi osoby.
B
Brzoza844
Zakład sprawnie poradził sobie z obsługą całej ceremonii pogrzebowej. Pełen profesjonalizm.
N
Natalia
Dziękuję za piękną oprawę pogrzebu mojego taty. Spisaliście się Państwo na medal. Polecam każdemu potrzebującemu fachowej pomocy w tym zakresie.
I
Ireneusz
Pełne empatii i szacunku wsparcie dla rodziny zmarłego. Staranne przygotowanie wszystkich kwestii związanych z organizacją pogrzebu. Polecam.