Ampertech Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji

Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne

Biura projektowe
al. 11 Listopada 91/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 445 005
Ampertech Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji

Informacje

Opis działalności
W Biurze Projektów i Realizacji Inwestycji Ampertech zajmujemy się projektowaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych wewnętrznych oraz zewnętrznych dla różnego rodzaju obiektów już od 2000 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim, a założycielką jest Justyna Wesoły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Biurze Projektów i Realizacji Inwestycji Ampertech działamy prężnie na rynku już od dwóch dekad. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz montażem wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych i teletechnicznych, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wiele lat rozwijania naszej firmy pozwoliło nam na systematyczne poszerzanie naszej oferty dzięki aktualizacji sprzętu i urządzeń nam dostępnych, a także poprzez zdobywanie przez naszą kadrę nowych umiejętności i szlifowanie tych już posiadanych.

Dzięki temu poświęceniu i ciężkiej pracy wyrobiliśmy sobie dobre imię w naszym sektorze. Prezentujemy Państwom naszą ofertę:

- instalacje i sieci niskoprądowe (teletechniczne, teleinformatyczne),
- instalacje bezpieczeństwa (SAP, DSO, Oświetlenie awaryjne),
- instalacje i systemy alarmowe (monitoring CCTV, Kontrola dostępu, SSiW),
- instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne niskiego i średniego napięcia,
- instalacje oświetlenia ulic, parkingów, parków,
- instalacje iluminacji obiektów.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również wszelkiego typu przedsiębiorstwa, a także instytucje państwowe i nie tylko.

Wybierając usługi naszej firmy, klienci mają pewność, że pracami zajmują się pasjonaci, którzy rozwojowi firmy poświęcili duże części swojego życia. Ogromne doświadczenie wraz z nowoczesnymi urządzeniami, oprogramowaniem i narzędziami są gwarancją najwyższej jakości i solidności stworzonych instalacji. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy w zgodzie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można znaleźć tam więcej szczegółów na temat oferty, a także informacje na temat firmy.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Szczecin, strzelecko-drezdenecki, gryfiński, goleniowski, gorzowski, międzyrzecki, sulęciński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń