Pośrednictwo Finansowe - Teresa Miazga

Specjaliści kredytowi i ubezpieczeniowi

Ubezpieczenia
ul. Chrobrego 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(4 opinie) napisz opinię
Pośrednictwo Finansowe - Teresa Miazga

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubelskiego. W branży działamy od wielu lat. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w obsłudze Klienta. Naszą kadrę tworzy trzyosobowy zespół specjalistów od spraw ubezpieczeniowych. Zajmujemy się również doradztwem kredytowym i leasingowym. Właścicielką agencji jest Teresa Miazga.
Produkty i usługi
Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów, od pewnego czasu oferujemy doradztwo ubezpieczeniowe również w formie online. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Oferujemy stacjonarną, ale także internetową obsługę w prosty i bezpieczny sposób!

W naszej ofercie znajduje się między innymi:
- ubezpieczenie na życie,
- ubezpieczenie majątkowe,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- ubezpieczenie NNW dla dzieci,
- ubezpieczenie NNW/OC pracowników oświaty,
- ubezpieczenie NNW dla studentów,
- ubezpieczenie nieruchomości,
- ubezpieczenie assistance w podróży,
- ubezpieczenie turystyczne,
- ubezpieczenie OC i AC.

Podczas rozmowy z Klientem zawsze dopasowujemy polisę do jego potrzeb. Wspólnie weryfikujemy, z jakimi zagrożeniami może spotkać się w pracy ze względu na ryzyko zawodowe, jak dociera do miejsca pracy, czy często podróżuje prywatnym samochodem lub, czy potrzebuje ubezpieczenia rodzinnego. Dla zmotoryzowanych lub osób, które samochód traktują jako narzędzie pracy polecamy zawsze niezależny pakiet Assistance w podróży po Polsce i Europie. Ubezpieczenie zapewnia ochronę finansową w przypadku awarii, holowanie samochodu nawet do 500 km, auto zastępcze na czas naprawy, a także ochronę w przypadku kradzieży.

Zajmujemy się również pomocą dla Klientów prywatnych, firm, czy rolników, którzy chcą ubiegać się o kredyt, czy pożyczkę leasingową. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w sektorze finansów. W naszej ofercie kredytowej znajduje się:
- kredyt gotówkowy,
- kredyt konsolidacyjny,
- kredyt samochodowy,
- kredyt hipoteczny.

Dla firm oferujemy również kredyty, leasingi i pożyczki leasingowe.

Zajmujemy się także obrotem nieruchomościami. Oferujemy kupno, sprzedaż i wynajem. Szczególnie polecamy "Nieruchomości nad Wartą".

Zapraszamy do kontaktu - doradcy ubezpieczeniowi z Gorzowa Wielkopolskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, gorzowski, Gorzów Wielkopolski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Adrianna
Polecam tę agencję. Pani była bardzo miła, kulturalna i taktowna. Sama zajęła się formalnościami i przygotowała dokumenty. Polisa ma atrakcyjne warunki.
M
Muniek_magik
Widać, że Panie mają doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Od razu znalazły dla mnie polisę, która by pokrywała większość moich potrzeb. Połączyliśmy pakiet zdrowotny z czynnikami wynikającymi ze specyfiki mojej pracy. Ogólnie zostałem wysłuchany, zrozumiany i zapewniono mi tutaj fachowe doradztwo.
R
Rafał
Jestem bardzo zadowolony z ubezpieczenia Assistance, które tutaj kupiłem. Raty są naprawdę przystępne, a korzyści wymierne. W razie wypadku, czy kradzieży auta mam zapewnione wsparcie finansowe. W przypadku kolizji za granicą mogę nawet poprosić o pomoc tłumacza i holowanie w cenie.
I
Igor
Serdecznie polecam tę ubezpieczalnię. Ostatnio ubezpieczyłem się u nich przez internet! Pani powiedziała, że możemy umówić się na spotkanie o każdej porze i że dostosuje swój czas pracy do mnie. Omówiliśmy moje ryzyko zawodowe i podpisaliśmy umowę, która obejmuje niemal wszystkie możliwe wypadki.