Sekret Security Sp. z o.o.

Sprzątanie domów, biur i czyszczenie elewacji

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. ELŻBIETY ZAWACKIEJ 43, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sekret Security Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Grupa Sekret to firma działająca na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, w województwie lubuskim. Od 2011 roku prowadzimy działalność, której jednym z profili jest czyszczenie i sprzątanie obiektów oraz elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Grupa Sekret specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań w blokach, domków jednorodzinnych, a także biur i zakładów przemysłowych. Do sprzątania używamy ekologicznego systemu Puraqleen, który jest mobilny i można użyć go w każdym pomieszczeniu Klienta. System ten działa na podstawie zmineralizowanej wody, która nie posiada minerałów utrudniających mycie elewacji. Właśnie dlatego tak dokładnie czyścimy każdy fragment powierzchni. Specjalistyczne środki, jakich używamy, pozwalają oczyścić:
- elewacje szklane,
- elewacje kamienne,
- elewacje metalowe,
- elewacje plastikowe,
- elewacje betonowe.

Sprzątamy również obejścia wokół biur i domów, a także pielęgnujemy ogrody. Możemy Państwu zaproponować jednorazową usługę sprzątania mieszkania lub regularne mycie Państwa lokalu.

Mamy doświadczenie w sprzątaniu obiektów takich jak:
- magazyn,
- jednostka służby zdrowia,
- obiekt handlowy,
- obiekt użyteczności publicznej,
- obiekty przemysłowe.

Wszyscy nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem. Posługujemy się nowoczesnymi metodami i urządzeniami. Korzystamy ze sprzętu firmy Henry Krause, Kärcher, Tana i Voigt. Aby skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia najpierw, przeprowadzamy audyt w Państwa obiektach, a później dobieramy odpowiednie środki czystości, które nie zniszczą powierzchni, ale usuną brud.

Wszystkie usługi są dostosowane do możliwości czasowych Klienta. Sprzątamy w takich godzinach, aby nasza praca nie była dla Państwa uciążliwa.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Grupa Sekret z Gorzowa Wielkopolskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
krośnieński, nowosolski, sulęciński, świebodziński, Szczecin, gryfiński, myśliborski, stargardzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń