Sekret Sp z o.o.

Z nami wszystko będzie w porządku

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. ELŻBIETY ZAWACKIEJ 43, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(95) 724 19 42
Sekret Sp z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Sekret istnieje od 2015 roku i znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Działalność oferuje między innymi usługi sprzątania i pielęgnacji obiektów. Sekret to firma z dużym doświadczeniem, którą tworzą wykwalifikowani i rzetelni pracownicy.
Produkty i usługi
Nasze drugie imię to profesjonalizm. Firm sprzątających jest na rynku mnóstwo, lecz nas wyróżnia przede wszystkim dokładność. Wyposażaliśmy firmę w liczne urządzenia i maszyny wysokiej klasy, które umożliwiają nam precyzyjne czyszczenie dużych powierzchni w krótkim czasie.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Podejmujemy się zleceń okazyjnych, takich jak sprzątanie mieszkań i domów. Jesteśmy także otwarci na Klientów, którzy chcą nawiązać dłuższą współpracę. Działamy wtedy według ustalonego harmonogramu. W zakres naszych działań wliczamy także pielęgnację ogródków domowych oraz obszarów zielonych na terenie firm.

Sprzątamy miejsca takie jak:
- obiekty użyteczności publicznej,
- pomieszczenia biurowe,
- obiekty przemysłowe,
- obiekty handlowe,
- jednostki służby zdrowia,
- magazyny,
- tereny wokół obiektów.

Używamy wyłącznie delikatnych oraz przyjaznych dla środowiska detergentów. Nasze środki są idealnie dobrane do danych powierzchni oraz ich nie niszczą.

Cieszymy się licznym gronem stałych, zadowolonych Klientów zarówno prywatnych, jak i firmowych. Dzięki nam ich mieszkania, domy, biura oraz ogródki są zawsze zadbane i schludne.

Ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta. W pełni angażujemy się w wykonanie zleconych zadań.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Sekret, która znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń