"Grot" Spółdzielnia Mieszkaniowa

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. "Grota" Roweckiego 21a, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Grot" Spółdzielnia Mieszkaniowa jest Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gorzów Wielkopolski w województwie lubuskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: smgrot@o2.pl lub telefonicznej (95) 72... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. "Grota" Roweckiego 21a,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Grot" Spółdzielnia Mieszkaniowa: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Grot" Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.