Drukarnia Sonar Sp. z o.o.

Druk offsetowy i cyfrowy. Nowość: fotoalbumy, fotokalendarze, fotoprodukty.

ul. Kostrzyńska 89, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
(95) 725 04 70
TEL
957250470
biuro@sonar.pl
http://www.fotoprintum.pl
TEL
957250471
http://www.printum.pl
BOK w. 21÷24
957250470
Studio DTP w. 34÷35
957256470
Adres korespondencyjny
ul. Kostrzyńska 89, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie

Informacje

O nas
Sonar jest drukarnią, która kompleksowo obsłuży Twoją firmę w zakresie druku i innych prac poligraficznych.

Jesteśmy zespołem doświadczonych drukarzy, introligatorów i grafików skupionych na dostarczaniu usług najwyższej jakości. Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników i wdrażanie unikalnych rozwiązań w druku.

Na rynku poligraficznym z powodzeniem funkcjonujemy od 1990 roku, a ostatnie lata to dynamiczny rozwój naszej firmy.

Prace wykonujemy w technologii druku offsetowego (na maszynach firm manroland, Heidelberg) oraz w najnowszych technologiach druku cyfrowego (na maszynach firm Xerox i Oce). W zależności od zlecenia, nakładu i indywidualnych wymagań Klienta dobieramy optymalną technikę drukowania.

Nasza bogato wyposażona introligatornia umożliwia kompleksową realizację zleceń w zakresie falcowania, liczenia, bigowania, konfekcji, perforacji, wykrawania. Posiadamy linie do produkcji opraw opraw klejonych i zeszytowych.

Funkcjonowanie drukarni i introligatorni uzupełniają studio dtp i naświetlarnia ctp oraz bogate zaplecze magazynowo-logistyczne. Ponadto posiadamy urządzenia do druku wielkoformatowego i umożliwiające produkcję gadżetów.

Specjalizujemy się wprodukcji książek, instrukcji, ulotek, gazet, czasopism, broszur, katalogów w oprawie zeszytowej i oprawie klejonej oraz foto-kalendarzy i foto-książek. W swojej ofercie posiadamy także poligrafie weselną w postaci pudełek na ciasto, zaproszeń, powiadomień, podziękowań.

Gospodarka przyszłości będzie oparta na wiedzy i sieci powiązań e-biznesowych, rozwiązań e-commerce osadzonych na fundamentalnym medium którym jest internet. Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa informacyjnego staliśmy się już dziś, drukarnią z szeroko rozwiniętą dywizją działu IT. Rozwiązania informatyczne oparliśmy przede wszystkim na komponentach i sprawdzonych rozwiązaniach firmy Dell.

Jesteśmy przygotowani na realizację zadań zleconych zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy oraz instytucje.
Opis działalności
Jesteśmy doświadczonym partnerem w branży poligraficznej i reklamowej. Wysoka jakość używanych materiałów, nowoczesne maszyny i technologie oraz nadzór nad procesami produkcyjnymi zgodny z normą jakości ISO 9001:2008 i normą środowiskową 14001:2009 stanowią gwarancję zadowolenia naszych Klientów. Nasza praca, a zarazem pasja to ciągłe podążanie za nowymi rozwiązaniami, które pozwalają nam oraz naszym Klientom wyróżnić się na tle konkurencji.
Produkty i usługi
Mamy, bardzo bogatą ofertę dla klientów indywidualnych i rynku konsumenckiego.

Drukarnia działa 24h na dobę przez 6 dni w tygodniu, a pracownicy biura obsługi klienta służą pomocą i wsparciem technicznym w zakresie realizacji zleceń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 – 16.

Druk Offsetowy. Najważniejsza technologia w poligrafii.Druk offsetowy to najlepszy wybór przy realizacji dużych nakładów materiałów poligraficznych i reklamowych takich jak: wizytówki, ulotki, katalogi, gazety, broszury, książki, instrukcje, opakowania, etykiety, teczki etc.

Druk Cyfrowy jest dedykowany dla osób, które wykonują mniejsze zamówienia i liczy się dla nich czas realizacji oraz cena. Ten rodzaj druku daje nam
możliwość w szybkim czasie wykonania pojedyńczych przykładów wydruku do akceptacji przed wydrukiem dużego nakładu.

Druk Wielkoformatowy.Ta technologia umożliwia druk billboardów, banerów, plakatów, tablic reklamowych, roll-up'ów, aplikacji ściennych, obrazów, naklejek, reklam na samochody etc. Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju
podłożach: papierze plakatowym, podłożach do aplikacji ściennych, folii adhezyjnej, samoprzylepnej, banerze, canvasie, siatkach mesh, blueback i innych.

Gadżety reklamowe. Zbudowanie dobrego wizerunku w oczach Klienta zwiększa szanse na dobrą długoterminową współpracę.Gadżety reklamowe dla firm to szereg produktów, na których można zamieścić indywidualny przekaz. Gadżety z nadrukiem takie jak kubki, koszulki, smycze czy długopisy reklamowe są chętnie przyjmowane przez każdego, a ze względu na swój praktyczny.

Fotoprodukty. W prowadzonej przez nas drukarni internetowej czekają na państwa znakomite możliwości niezależnie od tego, czy szukają państwo po prostu ciekawej fototapety do domu, czy może interesują państwa fotogadżety wykorzystywane w firmowych kampaniach promocyjnych: fotokubki, fotoplakaty, fotokoszulki, fotoobrazy, fotopoduszki,fototapety itd.

Kontakt:
Tel: (95) 736 88 35
Tel: (95) 725 03 35
biuro@sonar.pl
Marki i specjalizacje
Druk offsetowy, druk cyfrowy. Nowość: fotoalbumy, fotokalendarz, fotozeszyt, fotoksiążka.

Heidelberg, Manroland, Horizon, Agfa, Xerox, Adobe, Corel, Quark.
Certyfikaty
Rzetelna firmaCertyfikat dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 9001:2008Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 14201:2008
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Media społecznościowe

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof
Polecam.
G
Grzegorz
super drukarnia
Z
K
zadowolony klient
polecam tą firmę