Sonar sp. z o.o. drukarnia

Drukujemy w najwyższej jakości

Kalendarze, katalogi i foldery reklamowe
ul. Kostrzyńska 89, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sonar sp. z o.o. drukarnia

Informacje

O nas
Sonar jest drukarnią, która kompleksowo obsłuży Twoją firmę w zakresie druku i innych prac poligraficznych.

Jesteśmy zespołem doświadczonych drukarzy, introligatorów i grafików skupionych na dostarczaniu usług najwyższej jakości. Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników i wdrażanie unikalnych rozwiązań w druku.

Na rynku poligraficznym z powodzeniem funkcjonujemy od 1990 roku, a ostatnie lata to dynamiczny rozwój naszej firmy.

Prace wykonujemy w technologii druku offsetowego (na maszynach firm manroland, Heidelberg) oraz w najnowszych technologiach druku cyfrowego (na maszynach firm Xerox i Oce). W zależności od zlecenia, nakładu i indywidualnych wymagań Klienta dobieramy optymalną technikę drukowania.

Nasza bogato wyposażona introligatornia umożliwia kompleksową realizację zleceń w zakresie falcowania, liczenia, bigowania, konfekcji, perforacji, wykrawania. Posiadamy linie do produkcji opraw opraw klejonych i zeszytowych.

Funkcjonowanie drukarni i introligatorni uzupełniają studio dtp i naświetlarnia ctp oraz bogate zaplecze magazynowo-logistyczne. Ponadto posiadamy urządzenia do druku wielkoformatowego i umożliwiające produkcję gadżetów.

Specjalizujemy się wprodukcji książek, instrukcji, ulotek, gazet, czasopism, broszur, katalogów w oprawie zeszytowej i oprawie klejonej oraz foto-kalendarzy i foto-książek. W swojej ofercie posiadamy także poligrafie weselną w postaci pudełek na ciasto, zaproszeń, powiadomień, podziękowań.

Gospodarka przyszłości będzie oparta na wiedzy i sieci powiązań e-biznesowych, rozwiązań e-commerce osadzonych na fundamentalnym medium którym jest internet. Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa informacyjnego staliśmy się już dziś, drukarnią z szeroko rozwiniętą dywizją działu IT. Rozwiązania informatyczne oparliśmy przede wszystkim na komponentach i sprawdzonych rozwiązaniach firmy Dell.

Jesteśmy przygotowani na realizację zadań zleconych zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy oraz instytucje.
Opis działalności
Prowadzimy drukarnię Sonar znajdującą się w Gorzowie Wielkopolskim. Działamy już od 1990 roku, zapewniając Państwu najwyższą jakość usług poligraficznych i introligatorskich. Obsługujemy firmy, klientów indywidualnych oraz agencje reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Naszą drukarnię tworzą drukarze, introligatorzy i graficy z wieloletnim doświadczeniem. Druk offsetowy realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn renomowanych producentów. Przyjmujemy zamówienia na:
- broszury,
- katalogi.
- ulotki.
- instrukcje,
- opakowania,
- gazety,
- teczki,
- etykiety.

Stosujemy standardowe papiery offsetowe i kredowane, papiery ozdobne oraz inne nietypowe materiały. Oferujemy też usługi druku cyfrowego.

Oferujemy wykonywanie wydruków wielkformatowych. Wykonujemy między innymi:
- banery,
- billboardy,
- roll-upy,
- obrazy,
- nalepki.
- tablice reklamowe,
- plakaty.

Zamówienia realizujemy szybko, gwarantując przy tym najwyższą jakość wydruków. Wykańczanie druków wykonujemy w nowocześnie wyposażonej introligatorni.

Dostarczamy takżę foto-gadżety, w tym:
- foto-kubki z nadrukiem,
- foto-puzzle z nadrukiem,
- chusteczki z nadrukiem,
- czapki z nadrukiem,
- torby z nadrukiem,
- koszulki z nadrukiem.

Z myślą o firmach przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy biurkowych, listkowych, jednodzielnych, plakatowych, trójdzielnych, spiralowych oraz naklejek.

Zapraszamy do współpracy z firmą Sonar w Gorzowie Wielkopolskim.
Certyfikaty
Rzetelna firmaCertyfikat dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 9001:2008Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 14201:2008
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń