Energo-Serwis Kompleksowe Usługi Elektryczne Tomasz Kubiak

Instalacji rozdzielni, oświetlenia i automatyki przemysłowej

Automatyka
ul. Krańcowa 42, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
Energo-Serwis Kompleksowe Usługi Elektryczne Tomasz Kubiak

Informacje

Opis działalności
Tomasz Kubiak jest właścicielem firmy Kompleksowe Usługi Elektryczne-Serwis. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych. Instalujemy także automatykę przemysłową w zakładach produkcyjnych i innych firmach. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Kompleksowe Usługi Elektryczne-Serwis współpracuje głównie z właścicielami większych firm i zakładów przemysłowych. Oferujemy usługi elektryczne obejmujące szereg prac związanych z montażem automatyki.

Urządzenia zamontowane na liniach produkcyjnych pozwalają na efektywną produkcję towarów. Jednak, aby firma mogła konkurować z innymi przedsiębiorstwami, musi być wyposażona w nowoczesne maszyny, które są w pełni lub częściowo zautomatyzowane i usprawniają proces produkcji.

Naszym celem jest zapoznanie się z potrzebami Klienta. Wspólnie analizując wymagania stawiane przez daną branżę oraz charakter działalności zakładu, możemy określić jakie maszyny oraz systemy powinny być zainstalowane. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i montażem, ale także usuwaniem usterek.

Do naszych usług należy również:
- montaż oświetlenia,
- pomiary elektryczne.
- doradztwo energetyczne,
- wykonywanie rozdzielni,
- montaż rozdzielni,
- nadzór nad stacjami elektroenergetycznymi 15/0,4 kV,
- prefabrykacja szaf.

Usługa prefabrykacji szaf jest wykonywana z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Naszym zadaniem jest stworzyć spójny system z odpowiednimi oznaczeniami. Przygotowujemy odpowiednią dokumentację.

Zajmujemy się również kierowaniem robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zapewniamy rzetelną kontrolę nad inwestycją naszego Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Kompleksowe Usługi Elektryczne Energo-Serwis z Gorzowa Wielkopolskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gorzów Wielkopolski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Małgorzata
Duże zaangażowanie, polecam.