PUE SP.Z O.O. SP.K.

Odbiór, utylizacja i recykling odpadów

Utylizacja odpadów
ul. Małorolnych 20A, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(95) 729 96 11
Adres korespondencyjny
ul. Małorolnych 20A, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Usług Ekologicznych w Gorzowie Wielkopolskim utworzone zostało w 1996 roku. Naszym zadaniem jest odbiór, utylizacja i recykling wszelkiego rodzaju odpadów.
Produkty i usługi
Celem naszego przedsiębiorstwa jest skuteczny odzysk odpadów. Inwestujemy w prywatne badania, dzięki którym jesteśmy w stanie nieustannie zwiększać wydajność naszego sprzętu. Z chęcią doradzamy naszym Klientom w kwestii segregacji odpadów. Nasz sprzęt umożliwia odbiór różnego typu odpadów.

Zbieramy, utylizujemy i przetwarzamy między innymi:

- odpady medyczne,
- odpady przemysłowe,
- tworzywa sztuczne,
- odpady niebezpieczne.

Na prośbę Klientów wystawiamy specjalne dokumenty, informujące o przekazaniu odpadu. Wspólnie z nami możesz zadbać o ekologię i bezpieczeństwo naszej planety. Wystarczy, że zgłosisz zalegające odpady, a my przyjedziemy i je od Ciebie odbierzemy!

Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro w Gorzowie Wielkopolskim. Działamy nie tylko na terenie województwa lubuskiego, ale także na terenie całego kraju.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Filip
Przedsiębiorstwo regularnie odbiera od nas wszystkie odpady. Po przekazaniu odpadów otrzymujemy specjalny dokument. Panowie przedstawili nam instrukcję, w jaki sposób przygotować odpady medyczne do wywozu.