Hydromel-3

Kompleksowe prace w zakresie budownictwa wodnego i melioracji

Hydrotechnika
ul. Nadbrzeżna 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(95) 720 06 92
Adres korespondencyjny
ul. Nadbrzeżna 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Hydromel–3 z Gorzowa Wielkopolskiego to firma założona w 1991 roku na bazie Rejonowego Przedsiębiorstwa Melioracyjnego. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego województwa lubuskiego i zajmuje się usługami hydrotechnicznymi. Prace wykonuje na rzecz osób fizycznych, firm i instytucji.
Produkty i usługi
Hydromel-3 od niemal 30 lat działa w branży hydrotechnicznej. Wykonuje nawet najbardziej skomplikowane zlecenia związane z budową i remontami obiektów hydrotechnicznych i melioracyjnych. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i stosowanie najlepszych jakościowo materiałów. Podczas prac wykwalifikowani pracownicy firmy używają specjalistycznego, ciężkiego sprzętu. Park maszynowy firmy składa się ze spycharki, koparki kołowej, melioracyjnych koparek linowych oraz młotów do wbijania stalowych pali i młotów wibracyjnych.

W ramach prac hydrotechnicznych Hydromel-3 buduje przepompownie melioracyjne, zbiorniki i studnie fundamentowe. Ponadto betonuje korki i buduje sieci wodno-kanalizacyjne. Ma też doświadczenie w kopaniu i regulacji kanałów melioracyjnych i budowie oraz remontach wałów przeciwpowodziowych.

Inne usługi realizowane przez firmę to:
-umacnianie skarp stalowymi ściankami
-umacnianie wykopów stalowymi ściankami
-odwadnianie wykopów
Wykopy odwadniane są za pomocą zestawów igłofiltrowych z pompą spalinową bądź elektryczną. Firma dowozi je na miejsce, obsługuje i po zakończeniu prac demontuje.

Uzupełnieniem oferty jest wynajem maszyn budowlanych. Mogą to być samojezdne dźwigi, a także koparki, młoty wibracyjne i spycharki.

Wymienione informacje dotyczące firmy Hydromel-3 to nie wszystko czego można się dowiedzieć o realizowanych usługach. Po więcej danych można wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe