Matkar Prace Ziemne Brukarstwo Mateusz Mamczarz

Niwelacja terenu, wykopy i układanie kostki brukowej

Uzbrajanie terenu
ul. Ogińskiego 45/7, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Matkar Prace Ziemne Brukarstwo Mateusz Mamczarz
ul. Ogińskiego 45/7, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
NIP
5992955927
Telefon
Matkar Prace Ziemne Brukarstwo Mateusz Mamczarz

Informacje

Opis działalności firmy Matkar Prace Ziemne Brukarstwo Mateusz Mamczarz w Gorzów Wielkopolski
Siedziba firmy Matkar Mateusz Mamczarz znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmujemy się pracami ziemnymi i brukarstwem. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.
Produkty i usługi
Szybko i dokładnie. Tak wykonujemy wszystkie zlecenia. W Matkar zatrudniamy doświadczonych pracowników i inwestujemy w nowoczesne maszyny. Korzystamy przede wszystkim z koparkoładowarki. Maszynę obsługują doświadczeni operatorzy.

W ramach robót ziemnych oferujemy niwelację terenu pod budowę oraz kopanie wykopów. Wykonujemy:
-wykopy pod przyłącza,
-wykopy pod instalacje,
-wykopy pod szamba,
-wykopy pod studnie,
-wykopy pod ogrodzenia.

Kopiemy wykopy pod instalacje i przyłącza elektryczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne.

Oferujemy też przygotowanie terenu pod kostkę brukową i wykonanie usług brukarskich. Układamy kostkę betonową i kamienną w różnych kolorach. Tworzymy jednolite kolorystycznie powierzchnie oraz wzory. W ten sposób układamy chodniki, alejki, parkingi, podjazdy oraz drogi i tarasy. Zapewniamy, że bruk jest wytrzymały i z biegiem czasu się nie zapadnie.

Dodatkowych informacji o pracach ziemnych i brukarskich udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z oferty Matkar!
Zasięg działania
Firma Matkar Prace Ziemne Brukarstwo Mateusz Mamczarz z lokalizacji: Gorzów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie, choszczeński, gorzowski, Gorzów Wielkopolski, gryfiński, międzyrzecki, myśliborski, pyrzycki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń