"Pol-Tor" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Antonowicz

Budownictwo kolejowe

Budownictwo kolejowe
ul. Podmiejska Boczna 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 542 954
Adres korespondencyjny
ul. Podmiejska Boczna 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-Tor, z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, od wielu już lat odpowiada za różnego rodzaju usługi związane z budownictwem kolejowym, w tym między innymi z budową mostów czy szeroko pojmowanymi robotami torowymi. Posiadamy naprawdę duże doświadczenie w branży związanej z budownictwem kolejowym, budową wiaduktów drogowych, robotami torowymi.
Produkty i usługi
Nasze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe odpowiada za:
* wykonawstwo specjalistycznych robót kolejowych, w tym robót nawierzchni torowej, wraz z towarzyszącą infrastrukturą,
* infrastrukturę techniczną, w tym sieci kanalizacyjne, wodne i gazowe,
* prace projektowe w zakresie budownictwa kolejowego, mostów, wiaduktów, dróg,
* roboty torowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą,
* budowa wiaduktów kolejowych,
* budowa wiaduktów drogowych,
* oraz inne prace z zakresu budownictwa kolejowego.


Za wszystkie nasze usługi odpowiada wykwalifikowany i doświadczony personel, składający się z ludzi sumiennych i rzetelnych, którzy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu zapewniają Państwu najwyższą jakość usług.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy, że się Państwo nie zawiedziecie, a wręcz poczujecie, że dostaliście to, czego oczekiwaliście, a nawet więcej.


Dodatkowo prowadzimy własną, bardzo dobrze wyposażoną hurtownię materiałów kolejowych. Tylko u nas znajdziecie Państwo w ciągłej sprzedaży materiały kolejowe zarówno nowe, jak i używane – pochodzące od uznanych w Europie i na całym świecie producentów.


Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż sami wykorzystujemy owe materiały kolejowe. Oznacza to, że są one najwyższej jakości, a ceny zawsze okazują się prawdziwie konkurencyjne. Mogą się Państwo przekonać o tym zapoznając się z naszym cennikiem materiałów kolejowych.


Przez wiele lat naszej działalności zdążyliśmy zdobyć opinię firmy rzetelnej, która solidnie podchodzi do swoich obowiązków. Świadczą o tym liczne referencję od współpracujących z nami inwestorów –potwierdza to należyte, ale też zgodne z zasadami sztuki budowlanej, realizowanie powierzonych zadań inwestycyjnych.
Marki i specjalizacje
* Budownictwo kolejowe
* Budowa mostów
* Roboty torowe
* Hurtownia materiałów kolejowych

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń