Kancelaria Adwokacka Tadeusz Koper Aleksandra Baś-Gidlewska S.C.

Adwokaci
ul. Sikorskiego 111 lok. 302, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Adwokaci. Kancelaria Adwokacka Tadeusz Koper Aleksandra Baś-Gidlewska S.C. ma swoją siedzibę w miejscowości Gorzów Wielkopolski w województwie lubuskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kontakt@kancelariakbg.pl lub telefonicznej (95) 74... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Kancelaria Adwokacka Tadeusz Koper Aleksandra Baś-Gidlewska S.C. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Sikorskiego 111 lok. 302,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka Tadeusz Koper Aleksandra Baś-Gidlewska S.C. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
B
G
Z
Barbara G. z Gorzowa
Trochę nadal nie wierzę, ale kancelarię poleciła mi koleżanka dla której prowadzili sprawe wcześniej. Miałam problem ze spadkiem ciągnący się kilkanaście lat właściwie nie do rozwiązania. Właściwie nawet nie do końca wiem co mecenas zrobił, ale zrobił dużo. Jestem właśnie po wpisie do ksiąg wieczystych W KOŃCU i na prawie. Niesamowite! Naprawdę szczerze polecam, bo przywrócili mi odrobine wiare w prawników.
Z
K
Zadowolony Klient
Wszystkie opinie są z gatunku "Polecam!" i tyle, a uważam, że należy się tu kilka konkretów i warto poświęcić ten czas. Tak się złożyło, że działałem razem z Panią Aleksandrą i Panem Tadeuszem i polecam każde z nich, chociaż specjalizują się w innych kwestiach, uzupełniają się przy tym. Od razu widać zgrany zespół. Pan Tadeusz bardziej prowadzi firmy i obsługuje spółki, a Pani Aleksandra klientów indywidualnych. Ja miałem temat dotykający i tej i tej kwestii, więc dostałem kompleksowo pakiet rozwiązań dla siebie i firmy, z pełną dokumentacją. Ceny naprawdę dobre, a sprawdzałem jak to wygląda "u konkurencji", za to produkt dostałem świetny i w terminie. I na wielki plus - zero krętactwa, od początku ustalone zasady finansowe, rozliczenie na fakturę. Bez żadnego skrępowania polecam i w razie potrzeby będę do nich wracał.
A
W
Aleksandra W.
Muszę polecić szczerze, z całego serca mecenas Gidlewską!! Pomogła mi przy rozwodzie. Ale to mało powiedziane. Wysłuchała, planowała, pisała, chodziła. Teraz po kilku miesiącach nie wiem nawet jak to wszystko się działo, a sprawa chodziła jak w zegarku. Wszystkie założenia przed sprawą - spełnione!! Profesjonalistka, polecam każdemu, najlepsza!
K
Krzysztof_M
Pięknie poprowadzona sprawa od początku do końca, niczym nie musiałem się martwić, Pan mecenas przygotowywał profesjonalnie całą dokumentację. I świetny kontakt, bez żadnych problemów! Polecam szczerze!
K
Karol
Polecam. Bardzo profesjonalny zespół ludzi. Mimo dużego obłożenia sprawami, zawsze w kontakcie z klientem.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.