Sonido Ośrodek obsługi osób słabosłyszących

Aparaty słuchowe i specjalistyczne badanie słuchu

Aparaty słuchowe
ul. Warszawska 6/206, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(3 opinie) napisz opinię
Sonido Ośrodek obsługi osób słabosłyszących

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Sonido prowadzona jest nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą aparatów słuchowych oraz przeprowadzaniem badań audiologicznych. Nasza główna siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Właścicielem i osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Arnoldo Zaldivar Batista.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która na co dzień stara się poprawić komfort codziennego życia osób niedosłyszących. W pracy staramy się cały czas wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów.
Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który zadba o to, aby dokładnie przeprowadzić badanie słuchu, zdiagnozować rozległość schorzeń i dobrać odpowiedni aparat słuchowy. Dysponujemy bogatym katalogiem urządzeń renomowanych producentów, a także wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, począwszy od baterii, aż po wkładki uszne. Oferujemy wysokiej klasy aparaty słuchowe Bernafon, Phonak, Starkey oraz aparaty słuchowe Otoicon.

Naszą ofertę kierujemy do dzieci, jak i dorosłych. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu do badań słuchu oraz kabin ciszy, w których przeprowadzamy następujące badania audiologiczne:
- audiometria tonalna: przewodnictwo powietrzne i kostne,
- audiometria nadprogowa,
- audiometria mowy,
- audiometria impedancyjna: tympanometria, rejestracja odruchów z mięśnia strzemiączkowego.

W ramach obowiązującej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy wnioski na zaopatrzenie w aparaty słuchowe oraz wkładki uszne, a także inne urządzenia wspomagające słyszenie. Wszystkim, którym przyznano grupę inwalidzką lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, udzielamy pomocy w uzyskaniu dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Gwarantujemy wszystkim odpowiedni wybór urządzeń. Na aparaty słuchowe Bernafon, Oticon, Starkey i aparaty słuchowe Phonak udzielamy trzyletniej gwarancji producenta. Naszym pacjentom zapewniamy bezpłatną bezterminową opieką protetyczną.

Nasze oddziały przyjmą Państwa w Gorzowie Wielkopolskim, ale także w Kostrzynie, Słubicach, Sulęcinie, Drezdenku, Międzyrzeczu, Witnicy. Swoje placówki mamy również w Szczecinie, Barlinku, Myśliborzu, Dębnie, Pyrzycach, Chojnie, Policach, Choszcznie, Międzyzychodzie oraz Sierakowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Po więcej informacji dotyczących oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Z
Zofia
Zdecydowałam się na aparat nauszny i nie żałuję. Idealnie odpowiada moim potrzebom.
D
Darek
Pomogli mi w uzyskaniu niezbędnego dofinansowania na wymarzony aparat. Dzięki i polecam.
B
Bożena
Bardzo dokładne badanie pozwoliło mi na właściwy dobór aparatu do mojej wady. Aparat jest wyjątkowo nowoczesny i świetnie się spisuje. Sonido to bardzo profesjonalna firma.