Sonido Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących

Aparaty słuchowe i specjalistyczne badanie słuchu

Aparaty słuchowe
ul. Warszawska 6/206, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(7 opinii) napisz opinię
Sonido Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących

Informacje

Opis działalności
Firma Sonido powstała w 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą aparatów słuchowych oraz przeprowadzaniem badań audiologicznych. Nasza główna siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Arnoldo Zaldivar Batista.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która na co dzień stara się poprawić komfort codziennego życia osób niedosłyszących. W pracy staramy się cały czas wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów.
Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który zadba o to, aby dokładnie przeprowadzić badanie słuchu, zdiagnozować rozległość schorzeń i dobrać odpowiedni aparat słuchowy. Dysponujemy bogatym katalogiem urządzeń renomowanych producentów, a także wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, począwszy od baterii, aż po wkładki uszne. Oferujemy wysokiej klasy aparaty słuchowe Bernafon, Phonak, Starkey oraz aparaty słuchowe Otoicon.

Naszą ofertę kierujemy do dzieci, jak i dorosłych. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu do badań słuchu oraz kabin ciszy, w których przeprowadzamy następujące badania audiologiczne:
- audiometria tonalna: przewodnictwo powietrzne i kostne,
- audiometria nadprogowa,
- audiometria mowy,
- audiometria impedancyjna: tympanometria, rejestracja odruchów z mięśnia strzemiączkowego.

W ramach obowiązującej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy wnioski na zaopatrzenie w aparaty słuchowe oraz wkładki uszne, a także inne urządzenia wspomagające słyszenie. Wszystkim, którym przyznano grupę inwalidzką lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, udzielamy pomocy w uzyskaniu dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Gwarantujemy wszystkim odpowiedni wybór urządzeń. Na aparaty słuchowe Bernafon, Oticon, Starkey i aparaty słuchowe Phonak udzielamy trzyletniej gwarancji producenta. Naszym pacjentom zapewniamy bezpłatną bezterminową opieką protetyczną.

Nasze oddziały przyjmą Państwa w Gorzowie Wielkopolskim, ale także w Kostrzynie, Słubicach, Sulęcinie, Drezdenku, Międzyrzeczu, Witnicy. Swoje placówki mamy również w Szczecinie, Barlinku, Myśliborzu, Dębnie, Pyrzycach, Chojnie, Policach, Choszcznie, Międzyzychodzie oraz Sierakowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową - firma Sonido.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Polecam tę placówkę. Byłam tutaj z mamą, która cierpiała na problemy ze słuchem. Umówiłyśmy się tu na profesjonalne badanie z wykorzystaniem medycznego sprzętu. Pani z personelu zdiagnozowała przyczynę niedosłuchu u mamy i dobrała dla niej odpowiedni aparat w bardzo przystępnej cenie.
M
Marcin
Wykonane badanie pozwoliło zarówno mi, jak i mojej żonie (obydwoje jesteśmy słabosłyszący) dobrać właściwe aparaty przy aktywnej pomocy i radzie pana z Sonido. Dbają o klientów i naprawdę starają się, żeby każdy wyszedł zadowolony. Szczerze ich polecam.
R
Radek
Wszystko ok, uzyskałem aparat na NFZ. Bardzo się cieszę i polecam.
R
Roman
Doradzili mi właściwym wybór, bardzo trafnie, bo dostałem taki produkt, jaki chciałem. Sensowna firma i profesjonalna obsługa.
Z
Zofia
Zdecydowałam się na aparat nauszny i nie żałuję. Idealnie odpowiada moim potrzebom.
D
Darek
Pomogli mi w uzyskaniu niezbędnego dofinansowania na wymarzony aparat. Dzięki i polecam.
B
Bożena
Bardzo dokładne badanie pozwoliło mi na właściwy dobór aparatu do mojej wady. Aparat jest wyjątkowo nowoczesny i świetnie się spisuje. Sonido to bardzo profesjonalna firma.