L. Rabiza Zakład utrzymania i urządzania terenów zieleni

Projektowanie i aranżacja ogrodów

Ogrodnictwo
ul. św. Kingi 9, 65-215 Zielona Góra lubuskie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(68) 329 09 53
L. Rabiza Zakład utrzymania i urządzania terenów zieleni

Informacje

Opis działalności
Zakład funkcjonuje w branży od początku lat 90. Świadczą kompleksowe usługi ogrodnicze. Siedziba działalności znajduje się w Zielonej Górze. Właścicielem firmy jest Lech Rabiza.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności jest projektowanie i aranżacja terenów zieleni i ogrodów. Zakład dokłada wszelkich starań, aby stworzyć wymarzoną przestrzeń zarówno wokół domów, jak i wewnątrz mieszkań. Zamiast nasion i sadzonek oferują uprawę roślin, które zostają posadzone już jako dojrzałe okazy. Do podstawowych zadań wykonywanych przez firmę należy cięcie drzew, zakładanie trawników i strzyżenie żywopłotów. Ponadto oferta zawiera między innymi:

- wynajem podnośnika koszowego,
- nasadzenia,
- opryski,
- odchwaszczanie,
- cięcie krzewów,
- wertykulacja,
- nawadnianie.

Pracownicy firmy wykonują nasadzenia na skwerach, rabatach i w parkach. W celu urozmaicenia i wzbogacenia ogrodu i terenów zielonych wykonywane są elementy wodne, takie jak oczka i fontanny oraz kaskady i skalniaki. Aby Klienci mogli podziwiać widoki wieczorami, zalecany jest montaż oświetlenia ogrodowego, który doda przestrzeni wspaniałego klimatu. Uzupełnienie oferty stanowi projektowanie i budowanie drewnianych ogrodzeń, placu zabaw dla dzieci oraz altan i pawilonów. Działalność obejmuje również usługi w okresie zimowym. Proponują odśnieżanie terenów zielonych, drzew oraz dachów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zapraszamy do skorzystania z usług ogrodniczych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń