Ma-As Transport art. spożywczych do Niemiec Marek Kozłowski

Hurtowa sprzedaż artykułów spożywczych do Niemiec

Transport samochodowy
ul. 1 Maja 36/2, 65-154 Zielona Góra lubuskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
691 334 030
683243698
Ma-As Transport art. spożywczych do Niemiec Marek Kozłowski

Informacje

Opis działalności
Firmę MA-AS prowadzimy w Zielonej Górze od 2008 roku. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą polskiej żywności. Oferujemy usługi transportowe do Niemiec. Przewozimy artykuły spożywcze za pomocą przystosowanych do tego pojazdów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji oraz transporcie artykułów spożywczych. Hurtownia MA-AS na co dzień przechowuje wysokiej jakości produkty piekarskie, mleczarskie, cukiernicze, czy garmażeryjne. Niemiecki rynek wymaga najwyższej jakości artykułów, dlatego w naszym asortymencie znajdują się jedynie wyroby spożywcze renomowanych producentów. Oferujemy:
- wyroby mięsne (kiełbasy, wędliny, ryby),
- nabiał (jajka, mleko, twarogi, śmietany)
- słodycze (bakalie, polewy, czekolady, cukier),
- tłuszcze i margaryny,
- dodatki piekarskie i kremy,
- oleje spożywcze i smalce,
- syropy ziemniaczane i śmietanki roślinne,
- marmolady i soki,
- przetwory owocowe i stabilizatory.

To nie wszystkie nasze produkty. Polskie sklepy działające w Niemczech, mogą wyposażyć się w niemal wszystkie towary, które znajdziemy w naszym krajowych sklepach.

Transport jest realizowany przy pomocy specjalnych samochodów typu chłodnia o pojemności 3,5 t. Pojazd utrzymuje stałą temperaturę produktów, więc towar dojeżdża do Klienta w nienaruszonym stanie. Żadne z artykułów nie tracą na świeżości ani jakości. Korzystamy także z samochodu przystosowanego do transportu pieczywa.

Chętnie podejmiemy dłuższą współpracę z polskimi sklepami w Niemczech oraz innymi firmami, które chciałyby zająć się sprzedażą naszych rodzimych artykułów. Zapewniamy terminowe dostawy, świeży towar oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu - firma MA-AS z Zielonej Góry.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
S
S.MS
Firma godna polecenia !
D
Dominik
Z hurtownią współpracuję od wielu lat. Nawet w tych ciężkich dniach ani na moment nie przestali nam dostarczać terminowo produktów, dlatego jak najbardziej polecam.
J
Jacek
Zawsze na czas dowożą zamówienie. Są terminowi i rzetelni, ponieważ dbają o produkty podczas transportu. Mają specjalne chłodnie i zabezpieczają żywność.
A
Arkadiusz
Polecam serdeczne tę firmę. Dostarczają mi na co dzień bardzo dobre produkty, które kupują chętnie Polacy, ale również Niemcy. Mają ogromny wybór wśród wyrobów mięsnych i nabiału. Produkty są smaczne.