Bzowy Pomoc drogowa

Pomoc drogowa o każdej porze dnia i nocy

Pomoc drogowa
ul. Chabrowa 6, 65-012 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bzowy Pomoc drogowa

Informacje

Opis działalności
Firma Bzowy prowadzi szereg czynności związanych z pomocą drogową. Siedziba działalności mieści się w Zielonej Górze. Właścicielem jest Piotr Bzowy, który zachęca do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Bzowy powstało z myślą o właścicielach samochodów, którzy spotykają się z przykrymi niespodziankami na drogach w postaci różnego rodzaju stłuczek i wypadków. Pomoc drogowa zajmuje się między innymi holowaniem samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn budowlanych oraz elektromechaniką pojazdową. Działa w tym zakresie już od 1996 roku. Oferta obejmuje wynajem i naprawę samochodów oraz całodobową wulkanizację. W zakres czynności świadczonych przez firmę wchodzą również:

- wyciąganie samochodów z rowu,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- spuszczanie źle zatankowanego paliwa,
- wodorowanie silników,
- awaryjne odpalanie samochodu.

Pracownicy wykonują zadania z dziedziny lakiernictwa i blacharstwa. Ich wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród Klientów. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość usług. Wizytówką firmy są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zadań.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń