Vancooler

Chłodnice regeneracja * naprawa * sprzedaż

Hurtownie części samochodowych
ul. Dolina Zielona 9a, 65-154 Zielona Góra lubuskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(68) 324 85 85
683248585
Marek Szapiński
602706836
biuro@vancooler.pl
Artur Sytyk
602706764
artursytyk@vancooler.pl
Przedstawiciel regionalny: Piotr Świca
728992676
piotr@vancooler.pl
Adres korespondencyjny
ul. Dolina Zielona 9a, 65-154 Zielona Góra lubuskie

Informacje

O nas
Witamy państwa na stronie firmy Vancooler i dziękujemy za wybór nas jako doświadczonego i rzetelnego partnera w interesach.
Zajmujemy się głównie regeneracją, naprawą oraz sprzedażą chłodnic:

* samochodowych
* przemysłowych
* powietrza
* olejowych
* do maszyn budowlanych
* oraz nagrzewnic

Nasza oferta obejmuje wszystkie marki aut ciężarowych i autobusów poruszających się po Europie.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż części TIR: karoseryjnych, mechanicznych, zaworów pneumatycznych i płynów.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam działać szybko, sprawniei skutecznie.

Dzięki umiejętnościom i wiedzy wypracowanym na przestrzeni wielu lat, zdobyliśmy znaczącą pozycję na rynku regeneracji chłodnic i sprzedaży części karoseryjnych do samochodów ciężarowych. W naszej działalności dbamy o jakość, szybkość i kompleksowe wykonanie usługi, dlatego to co nas wyróżnia to:

• produkty najwyższej jakości od największych renomowanych dostawców
• szybka realizacja zamówienia szanujemy czas Klienta
• fachowa obsługa prowadzimy ciągłe szkolenia załogi

Realizujemy każde zamówienie, odpowiadamy na każde pytanie, proponujemy najlepsze dla Klienta rozwiązania. Zapewniamy szybki i łatwy kontakt z nami.
Współpracując z firmą Vancooler macie Państwo gwarancję najlepszej i kompleksowej obsługi.
Opis działalności
Zajmujemy się głównie regeneracją, naprawą oraz sprzedażą chłodnic: samochodowych, przemysłowych, powietrza, olejowych, do maszyn budowlanych oraz nagrzewnic. Nasza oferta obejmuje wszystkie marki aut ciężarowych i autobusów poruszających się po Europie. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż części TIR: karoseryjnych, mechanicznych, zaworów pneumatycznych i płynów.
Produkty i usługi
Oferta przedstawiona na stronie pokazuje większość naszych produktów. W celu zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez firmę Vancooler produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.
Naszymi dostawcami są renomowani i doświadczeni producenci.

Współpraca z tymi największymi w kraju i zagranicą koncernami pozwala nam na wprowadzanie do sprzedaży nowych referencji dzięki temu nasza oferta rozszerzana jest z dnia na dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

• Chłodnice cieczy
• Chłodnice powietrza
• Chłodnice klimatyzacji
• Chłodnice do maszyn
• Chłodnice do autobusów
• Recyrkulator spalin
• Części karoseryjne
• Blendy - pojazdy ciężarowe, dostawcze, osobowe
• Serwis - klimatyzacja
• Nagrzewnice
• Wentylatory, Visco

Naprawa chłodnic, naprawa maszyn, budowlanych, JCB, Komatsu, Cat, Catepilar, Jungheinrich, Linde, Interkuler do MAsamochodów ciężarowych, interkuler do wózków widłowych, Van hool, Vanhool, Producent chłodnic do autobusów, producent chłodnic do samochodów ciężarowych, producent chłodnic do wózków widłowych, producent chłodnic do maszyn rolniczych, producent chłodnic do maszyn budowlanych, producent chłodnic do maszyn, specjalistycznych, producent chłodnic do agregatów, producent chłodnic do lokomotyw, producent chłodnic do ciągników rolniczych, producent chłodnic do maszyn drogowych, producent chłodnic do sprężarek, Sprzedaż visco, sprzedaż sprzęgieł viskotycznych, sprzedaż sprzęgieł wiskotycznych, wisko, wentylator, wentylatory, Naprawa Chłodnic, Claas, Naprawa Chłodnicy, Chłodnice tuning, chłodnice górnicze, do przemysłu wydobywczego, chłodnice olejowe, chłodnice doładowania
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Adrian
2019-01-31 18:24:26
Byly pracownik troche kiepsko sie orientujesz w temacie firma TITANX ma fabryke w Szwecji i na dzien dzisiejszy w Opolu. 85% produkcji idzie na rynek OE jesli cos Ci to mówi. A nagrody ktore dostali kazdy amator jak sie postara tez doatanie . Mogę podeslac nr tel do firm ktore pozakladaly sprawy w sadzie firmie vancioler .
B
P
Były pracownik
2018-10-19 15:57:34
Na 90 % produktów na rynku jest " Made in China " . A podani producenci również mają swoje fabryki w Azji. A jeśli chcecie przekonać się o jakości produktów firmy Vancooler to zobaczcie na stronie certyfikaty i nagrody , które otrzymali za bardzo wysoką jakość swoich produktów.
K
Klient
2018-08-31 21:46:53
Tragedia jakość sprzedawanego asortymentu większość towaru made in China chłodnice nie spełniają standardów innych producentów takich jak NRF czy TITANX