DDF24 Eksperci Finansowi Dariusz Wasilewski

Nie trać czasu na chodzenie po bankach - u nas wszystkie oferty w jednym miejscu

Kredyty i finansowanie
ul. dr Pieniężnego 23a II piętro, 65-054 Zielona Góra lubuskie
(7 opinii) napisz opinię
DDF24 Eksperci Finansowi Dariusz Wasilewski

Informacje

Opis działalności
DDF24 to firma zajmująca się pośrednictwem finansowo-kredytowym. Jesteśmy niezależną firmą, której właścicielem jest Dariusz Wasilewski. Nie jesteśmy powiązani z żadną instytucją czy grupą bankową. Nasza siedziba mieści się w Czerwieńsku, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
W branży finansowej działamy od 15 lat i posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Obszerna wiedza pozwala nam na dokładną analizę ponad dwudziestu instytucji finansowych, dzięki czemu sprawnie i dokładnie znajdujemy optymalne rozwiązania w zakresie finansowania, kredytów oraz rozwiązań dla firm.

Jesteśmy niezależną firmą doradczą i nie jesteśmy związani z żadną instytucją finansową czy grupą bankową. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, zachowując pełne zaangażowanie. Usługi firmy są bezpłatne.

Oferujemy Państwu wiele ciekawych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, pożyczek hipotecznych, kredytów samochodowych, leasingu czy też kredytów dla firm. Eksperci DDF24 zapewniają szeroki dostęp do rozwiązań kredytowych, które pomagają sfinansować różnego rodzaju potrzeby.

Kredyty gotówkowe oferowane przez nas to idealne rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują gotówki na dowolny cel. Pomagamy znaleźć kredyt maksymalnie dopasowany do potrzeb Klienta i wspólnie z nim dobieramy najdogodniejsze oprocentowanie i termin spłaty.

Kadrę pracowniczą stanowią eksperci, którzy działają w branży od wielu lat. Nieustannie dokonujemy analizy coraz to nowszych instytucji finansowych, dzięki czemu możemy znaleźć ofertę jak najbardziej dopasowaną do potrzeb i możliwości Klienta.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
- Kredyty
- Kredyty hipoteczne
- Kredyty gotówkowe
- Kredyty samochodowe
- Kredyty dla firm
- Kredyty konsolidacyjne
- Ubezpieczenia
- Ubezpieczenia OC, NNW
- Ubezpieczenia nieruchomości i wiele innych
- Leasing
- Wycena nieruchomości
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, głogowski, krośnieński, nowosolski, słubicki, świebodziński, wschowski, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
R
Renata
Jak najbardziej polecam. Świetne rozwiązania finansowe.
N
Nina
Najlepsza firma finansowa w okolicy. Są niezależni, przez co obiektywnie wskażą najlepszą ofertę.
M
Mariola
Dobrze zajmują się wyceną nieruchomości. Podchodzą do sprawy skrupulatnie i rzetelnie.
K
Kuba
Z pewnością są to eksperci finansowi. Bardzo dobra, niezależna firma.
M
Mirek
Świetnie zajmują się pośrednictwem finansowym. Proponują atrakcyjne oferty pożyczek oraz kredytów, które dostosowują indywidualnie pod Klienta.
D
Danuta
Współpraca z Panem Darkiem to czysta przyjemność!!! Bardzo fachowe podejście do klienta, rzetelne propozycje i błyskawiczna obsługa to 3 najważniejsze zalety, dla których warto skorzystać z usług DDF24. POLECAM!!!
A
Albert
Proponują bardzo dobre rozwiązania finansowe. Serdecznie polecam tę firmę, gdyż pomogli mi w krytycznej wręcz sytuacji. Można na nich polegać.