Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała

Kompleksowe doradztwo prawne

Adwokaci
ul. Drzewna 28, 65-060 Zielona Góra lubuskie
(21 opinii) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała

Informacje

O nas
Oferta Kancelarii dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Oznacza to, że obejmować może zarówno reprezentowanie na konkretnym etapie postępowania, jak i w toku całego postępowania, w zależności od poczynionych uzgodnień i zawartej umowy. Uwaga! Przed spotkaniem wymagany kontakt telefoniczny celem umówienia terminu spotkania.

Przykładowe sprawy, którymi zajmuje się Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały:

– szeroko rozumiane postępowanie karne, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i sądowego (w tym postępowania odwoławczego i kasacyjnego oraz innych postępowań szczególnych) oraz na etapie postępowania wykonawczego. Zakres pomocy prawnej obejmuje także konstruowanie prywatnych oraz subsydiarnych aktów oskarżenia, wniosków o udzielenie warunkowego przedterminowego zwolnienia, odroczenie wykonania kary oraz przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności, wniosków o udzielenie zezwolenia na odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego,
– szeroko rozumiane postępowanie cywilne, w tym sprawy z zakresu prawa gospodarczego, sprawy odszkodowawcze oraz o zadośćuczynienie, sprawy z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego – zarówno w postępowaniu przedsądowym (w tym konstruowanie zawezwań do próby ugodowej, wezwań do zapłaty oraz innych pism przedsądowych), jak i w postępowaniu sądowym na każdym etapie postępowania (zarówno przed pierwszą i drugą instancją, jak i w postępowaniach szczególnych, np. kasacja, wznowienie postępowania),
– szeroko rozumiane postępowanie administracyjne, w tym sporządzanie odwołań od decyzji organu I Instancji oraz skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego.
Opis działalności
Kancelaria Adwokacka Radosława Przymuszały powstała w 2016 roku w Zielonej Górze. Mecenas oferuje kompleksowe doradztwo prawne.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowe doradztwo prawne z dziedziny prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez adwokata należą przede wszystkim obsługa prawna spółek i firm w zakresie skarg kasacyjnych, odszkodowań, zadośćuczynień i mediacji. W zakres obowiązków mecenasa wchodzą również między innymi:

- ochrona danych osobowych,
- sprawy o alimenty,
- ograniczenie władzy rodzicielskiej,
- pozbawienie władzy rodzicielskiej,
- rozdzielność majątkowa,
- sprzeciw od nakazu zapłaty,
- rozwód.

Kancelaria Adwokacka zajmuje się także sporządzaniem pism procesowych, apelacji, zażaleń, pozwów oraz odwołań do decyzji ZUS. Prawnik reprezentuje Klienta przed Sądem i innymi organami, sporządza pisma, które dotyczą wezwań do dobrowolnego działu spadku, a także sporządza pozwy o alimenty oraz wnioski o odroczenie kary.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej Radosława Przymuszały.
Marki i specjalizacje
Przykładowe pisma procesowe, których sporządzenie oferuje Kancelaria:

• apelacja
• zażalenie
• wezwania do zapłaty
• pozwy
• kasacje
• pisma w postępowaniach szczególnych
• prywatne i subsydiarne akty oskarżenia
• zawiadomienia o przestępstwie
• wnioski
• odwołania od decyzji administracyjnych

Oprócz prowadzenia sprawy Kancelaria oferuje pomoc prawną także poprzez udzielanie porad prawnych oraz przygotowywanie opinii prawnych na podstawie przedstawionych dokumentów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
czarnkowsko-trzcianecki, Gorzów Wielkopolski, grodziski, kościański, krośnieński, Leszno, międzychodzki, międzyrzecki, nowosolski, nowotomyski, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, szamotulski, świebodziński, wolsztyński, wschowski, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

(21 opinii) napisz opinię
A
Agness
Na Pana Mecenasa trafiłam przez google, miałam więc trochę obaw, ale zdecydowałam się zaufać pozytywnym opiniom. Bardzo spodobała mi się również strona internetowa Pana Mecenasa: www.adwokatprzymuszala.pl. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że nawiązanie współpracy z Panem Mecenasem było świetną decyzją i w pełni zasługuje on na wszystkie pozytywne opinie.
M
Małgorzata
Profesjonalista w każdym calu! Rzetelnie zapoznaje się z materiałem dowodowym, nie obiecuje gruszek na wierzbie, tylko przedstawia realne szanse klienta. Niebywale pomocny i dokładny, a klienta otacza osobistą opieką. Szczerze polecam!
G
Gosia
Ja jestem zachwycona fachowością i podejściem Pana Adwokata, polecam!
E
E.RÓŻYCKA
POLECAM PANA MECENASA W 100%.TO KOMPETENTNA I RZETELNA OSOBA .BARDZO MI POMÓGŁ W MOJEJ SPRAWIE,KTÓRĄ WYGRALIŚMY.
A
ANT
Dzięki pomocy Pana Mecenasa udało mi się wdrożyć i zrozumieć to złowieszcze RODO. Polecam!
S
Slavix
Nie mogłem trafić lepiej.
A
Agata
Jestem zachwycona, Pan Mecenas oferuje w 100% profesjonalne podejście do Klienta, rzetelną wiedzę i wszystko, czego oczekiwałam. Jednocześnie bardzo ważne dla mnie jest to, że to osobiście Pan Mecenas zajmował się moją sprawą, a nie pracownicy, jak to często ma miejsce u konkurencji.
T
Tadzik
Adwokat Radosław Przymuszała poprowadził moją sprawę przeciwko firmie ubezpieczeniowej AXA jak najlepszy profesjonalista. Wystarczyła mu tylko moja umowa, a w efekcie odzyskałem dużo pieniędzy, które AXA mi zabrała. Sam wcześniej pisałem do tej firmy , ale to nic nie dawało. Walczyłem trzy lata bezskutecznie i dopiero, jak zajął się tym Mecenas Przymuszała to pieniądze do mnie wróciły. Piszę o tym dlatego, żeby nie poddawać się takim firmom i walczyć o swoje z pomocą dobrego prawnika.
A
Antoni
Śmiało Polecam, Pan Radosław jest rzetelny, fachowy oraz konkretny! Polecam pomoc
K
Krzysiek
Pan Mecenas przy pierwszym spotkaniu informuje, jakie są szanse w sprawie. Mnie poinformował, że niestety dalsze brnięcie w spór nie ma sensu. Dzięki temu zaoszczędziłem pieniądze, które wydałbym na reprezentację w sprawie i koszty sądowe. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo mam przykre doświadczenia z innymi prawnikami, którym zależało tylko na tym, by przyjąć sprawę i mieć z tego $, mimo że od początku było wiadome (jak się później okazało), iż sprawa nie ma szans powodzenia.
M
M.L.
Pan Mecenas reprezentuje najwyższy poziom etyki zawodowej, kompetencji oraz zaangażowania w powierzoną sprawę. Jest człowiekiem stojącym na gruncie niezłomnych zasad na których oparta jest nasza cywilizacja. Wartości te to: Bóg , Honor i Ojczyzna. Właśnie dzięki takim adwokatom jak Mecenas Przymuszała może zostać odbudowany autorytet Wymiaru Sprawiedliwości w Polsce.
M
L
Mariusz Lubecki
Pan Mecenas reprezentuje najwyższy poziom etyki zawodowej, kompetencji oraz zaangażowania w powierzoną sprawę. Jest człowiekiem stojącym na gruncie niezłomnych zasad na których oparta jest nasza cywilizacja. Wartości te to: Bóg , Honor i Ojczyzna. Właśnie dzięki takim adwokatom jak Mecenas Przymuszała może zostać odbudowany autorytet Wymiaru Sprawiedliwości w Polsce.
A
Adi
Super jestem bardzo zadowolony mecenas pomugł mi z moją przedawnioną sprawą a już myślałem że będę musiał płacić, bo mnie ciągle nękali i dostałem nawet nakaz zapłaty z sądu.
P
Piotr
Zielona Góra to miasto, w którym jest bardzo dużo adwokat, ale cieszę, że to właśnie adwokat Radosław Przymuszała mnie reprezentował. Pełen profesjonalizm i zawsze frontem do klienta.
M
Monika
Bardzo bałam się o to, jak przebiegnie moja sprawa rozwodowa, ale dzięki Mecenasowi Przymuszale wszystko udało się przeprowadzić w miarę bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
B
Barbara
Postanowiłam napisać opinię, ponieważ jestem bardo usatysfakcjonowana rezultatem sprawy prowadzonej przez mecenasa Radosława Przymuszała. Była to sprawa rozwodowa i podział majątku. Dzięki panu mecenasowi dowiedziałam się o wielu istotnych rzeczach, które miały duży wpływ na sprawie. Oczywiście sprawa nie była dla mnie przyjemna, ale oprócz dużej wiedzy pan mecenas wspierał mnie, wykazał się też dużym taktem , ale i profesjonalizmem. Do tej pory miałam inne zdanie o adwokatach i przyznam, że nawet byłam zdziwiona, że ten adwokat jest po prostu ludzki. Poleciła mi go koleżanka, gdyż jest młody, nie wypalony i bardzo się stara dogłębnie analizując każdą sprawę. Przy tym nie ma wygórowanych cen, jak inni.
A
Anc
Super. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi pomocy. Pan Mecenas ma bardzo dużą wiedzę w sprawach spadkowych.
Z
Zofia
Adwokat Radosław Przymuszała przeprowadził moją sprawę rozwodową i podział majątku szybko i skutecznie, z czego byłam bardzo zadowolona, bo przecież taka sprawa nie należy do przyjemności. Nie obiecywał też gruszek na wierzbie, tylko uczciwie poinformował , na co mogę liczyć oraz czego nie da się uzyskać. Jeżeli będę miała jakiś problem prawny, na pewno znowu udam się do tego adwokata.
T
Tadeusz
Adwokat z dużą wiedzą mimo młodego wieku. Moją sprawą zajmował się z dużym zaangażowaniem. Odniosłem wrażenie, że wykonuje swoją pracę dlatego, że chce, a nie dlatego, że musi. To dzisiaj rzadkość. Adwokat z powołania. Bardzo Polecam.
K
klientka
Rzetelny, z zaangażowaniem podchodzi do tematu. Nie boi się trudnych spraw do poprowadzenia. Polecam.
W
Weronika
Młody adwokat, ale widać, że ma wiedzę. Do tego zaangażowany, kontaktowy i ma przystępne ceny.