Zrób to Sam Zbigniew Telec

Meble na zamówienie
ul. Działkowa 19, 65-767 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(1)
(5)
Telefon
601 790 889

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Meble na zamówienie. Zrób to Sam Zbigniew Telec ma swoją siedzibę w miejscowości Zielona Góra w województwie lubuskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 601 790 889 lub mailową: zrobtosam@onet.pl
Firmę Zrób to Sam Zbigniew Telec znajdziesz pod adresem 65-767 Zielona Góra ul. Działkowa 19,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Zrób to Sam Zbigniew Telec.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ż
żywy
POLECAM
M
Z
Z
M. z Zwadzkiego
Mogę polecić!!! Szybko i sprawny montaż szafy.
M
Marek
Polecam. Profesjonaliści!!
A
K
Anna. K.
Witam, Muszę podzielić się opinią z Państwem na temat firmy Pana Zbyszka. Robili dla mnie szafę i jestem bardzo bardzo zadowolona. Na czas, estetycznie, precyzyjnie. Każdemu znajomemu polecam. I dla wszystkich, którzy to czytają również.
X
xxx
Bardzo fachowa pomoc i doradztwo. PANOWIE wiedzą, co robią. stały klient
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.