"ProBuild" Tomasz Sobina

Kompleksowe rozwiązania budowlanych procesów inwestycyjnych.

Nadzór budowlany
ul. Fabryczna 17c lok. 31, 65-001 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
797 019 781
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 17c lok. 31, 65-001 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów m.in. branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz drogowej. Dużą uwagę zwracamy na jakość, bezpieczeństwo, terminowość, a także na problemy zrównoważonego budownictwa. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na znalezienie właściwych rozwiązań technicznych oraz prawnych dla przeszkód pojawiających się w procesie inwestycyjnym.
Produkty i usługi
Usługa Projektowania

czyli przygotowania i wykonaniu projektów dla wszelkiego rodzaju inwestycji. Specjalizujemy się w branżach: architektonicznej, konstrukcyjnej sanitarnej, elektrycznej i drogowej. W razie potrzeb współpracujemy również z doświadczonymi biurami projektowymi.

Usługa Zarządzanie projektem

dedykowana jest Klientom oczekującym wsparcia w procesie inwestycyjnym w sprawach prawnych i technicznych oraz prawidłowym opracowaniu budżetu i harmonogramuprojektu.
Doświadczony zespół składający się, w zależności od wymagań projektu m.in. z Kierownika Projektu, Zespołu Inspektorów Nadzoru, Koordynatora Najemców, Kierownika Budowy, Kontrolera Kosztów, a także Administratora Projektu i Inżyniera Budowy.

Usługa Zarządzanie budową

oferta skierowana jest do Klientów, którzy decydują się na wyłonienie wykonawców dla poszczególnych pakietów robót. Klient, który pragnie mieć pełną kontrolę nad kosztami wykonania prac budowlanych oraz szuka optymalizacji kosztowej znajdzie w tej formule optymalne rozwiązanie. Zapewnia ona pełną kontrolę nad zakresem robót, uzyskiwanie cen rynkowych za poszczególne prace budowlane oraz swobodę działań i decyzji w trakcie trwania prac.

Usługa Nadzoru Inwestorskiego

dedykowana jest Klientom oczekującym wsparcia w funkcji Inspektora Nadzoru w trakcie wykonywania robót budowlanych od zgłoszenia rozpoczęcia robót do odbioru końcowego inwestycji przez Klienta. Nadzór daje Klientowi wsparcie w bieżącej kontroli jakości robót wykonywanych przez Wykonawcę, a także zaawansowania i tempa ich prac.

Specjalizujemy się w wielobranżowym nadzorze w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej, sanitarnej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej oraz drogowej.

Usługa Bankowego Inspektora Nadzoru (BIN)

dedykowana jest Klientom, których źródłem finansowania ich inwestycji są kredyty bankowe oraz do Banków, które je obsługują. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają na prawidłową ocenę i okresową weryfikację prowadzonych prac.
Marki i specjalizacje
Jakość w standardzie

Dbałość o detale, wieloetapowa wewnętrzna weryfikacja przeprowadzanych działań skutkuje nieprzeciętną jakością przeprowadzanych działań.

Odpowiedzialność

Dbamy o finanse inwestora jak i bezpieczeństwo zrealizowanych projektów dla przyszłych użytkowników.

Doświadczenie

Przez lata nasz zespół zbierał doświadczenie i zdobywał nową wiedzę w wielu prestiżowych projektach budowlanych w kraju i za granicą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Szczecin, Leszno, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Żary, Zielona Góra, Gostyń, Ostrów Wlkp., Słubice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń