Świat Mebli Agnieszka Andrzejczak

Świat Twoich Mebli...

Meble
ul. Francuska 52, 65-943 Zielona Góra lubuskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Świat Mebli Agnieszka Andrzejczak

Informacje

Opis działalności
W Świecie Mebli zajmujemy się sprzedażą mebli w szerokiej gamie stylizacji i wzornictwa, stanowiących wyposażenie takich miejsc jak mieszkania, biura i domy już od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze, a założycielką jest Agnieszka Andrzejczak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Salonie Meblowym Świat Mebli w Zielonej Górze działamy na rynku już od niemal dwóch i pół dekady. Przez ten czas stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę mebli, tak aby iść z duchem czasu i dostosować się do zmieniającego się rynku. Pozwoliło to nam zrównać sobie szerokie grono stałych klientów, którzy doceniają możliwość wyboru pomiędzy bardziej tradycyjnymi wzorami a wzorami i stylami nowoczesnymi.

Nasza oferta obejmuje takie rodzaje mebli jak:

- meble do mieszkań,
- meble do domów,
- meble do biur,
- dodatki dekoracyjne,
- artykuły wyposażenia wnętrz.

Działając w branży przez dwadzieścia cztery lata, mieliśmy szansę poznać realia rynku meblowego. Przekłada się to nie tylko na szeroki wybór wzornictwa, ale również na nieocenione doświadczenie naszej kadry pracowniczej. Służymy pomocą i na życzenie klientów pomagamy dobrać właściwe wyposażenie wnętrz zależnie od zamysłu oraz indywidualnych potrzeb i możliwości.

Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa i instytucje, które chcą odświeżyć swoje wnętrza i tym samym zachęcić w ten sposób nowych klientów do skorzystania z ich usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krośnieński, nowosolski, słubicki, sulęciński, świebodziński, wschowski, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń