BS Usługi dźwigowe Kozłowski

Kompleksowe usługi wynajmu dźwigów wraz z operatorem.

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Hawryłowicza 14, 65-831 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 714 172
Adres korespondencyjny
ul. Hawryłowicza 14, 65-831 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Obsługujemy Klientów z województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Świadczone przez nas usługi dźwigowe wykonujemy nieprzerwanie od 1990 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Zielonej Górze, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Nasza firma prowadzi działalność związaną z wykonawstwem kompleksowych usług dźwigowych. Oferujemy również wynajem dźwigów z operatorem. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw.

Nasza firma obsługuje żurawie samojezdne starszej i nowszej generacji, o udźwigach od 18 do 35 ton i wysięgu od 20 do 29 metrów (+ 15 metrów bocian). Wynajem dźwigów realizujemy wraz z operatorem. Realizujemy nasze usługi przy pracach związanych z montażem reklam i neonów, przy wszelkiego rodzaju załadunkach i rozładunkach, w budownictwie mieszkaniowym, w budownictwie kolejowym itp. Stanowimy także profesjonalną pomoc przy wypadkach drogowych. Ceny uzgadniamy indywidualnie z klientem(możliwość uzyskania rabatu przy dłuższych zleceniach), w zależności od rodzaju powierzonego nam zlecenia. Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

Jesteśmy do dyspozycji Państwa całodobowo przez 7 dni w tygodniu.
Nasza praca opiera się na bogatym doświadczeniu i szerokiej wiedzy z zakresu prac dźwigowych. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, każdy jest dla nas tak samo ważny.
Nasz park maszynowy to bezpieczne i solidne urządzenia dźwigowe.
Posiadamy stronę WWW.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń