Zakład Instalacyjno-Budowlany S.C. Anna i Mariusz Feszter

Przyłącza wodno-kanalizacyjne

Hydraulicy
ul. Kokosowa 55/5, 65-120 Zielona Góra lubuskie
(10 opinii) napisz opinię
Zakład Instalacyjno-Budowlany S.C. Anna i Mariusz Feszter
ul. Kokosowa 55/5, 65-120 Zielona Góra lubuskie
Telefon
Zakład Instalacyjno-Budowlany S.C. Anna i Mariusz Feszter

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Instalacyjno-Budowlany S.C. Anna i Mariusz Feszter w Zielona Góra
Zajmujemy się instalacją przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze. Właścicielami są Anna i Mariusz Feszter. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Klientów traktujemy w taki sposób, w jak sami byśmy chcieli być traktowani, dlatego wszystkie zobowiązania realizujemy jedynie w terminie. Od lat z powodzeniem zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Zakładem Instalacyjno Budowlanym, który zadowolenie klientów stawia na pierwszym miejscu. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy nie boją się pracy w trudnych warunkach. Do zakresu naszych obowiązków należy również modernizacją oraz konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnych. Świadczymy dla Państwa również usługi hydrauliczne.

Cieszymy się uznaniem oraz doskonałą renomą, o czym świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zapraszamy do kontaktu z Zakład Instalacyjno-Budowlany s.c. Anna i Mariusz Feszter.
Zasięg działania
Firma Zakład Instalacyjno-Budowlany S.C. Anna i Mariusz Feszter z lokalizacji: Zielona Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, bolesławiecki, głogowski, krośnieński, międzyrzecki, nowosolski, polkowicki, słubicki, sulęciński, świebodziński, wolsztyński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
G
Grzegorz
Panowie przyjechali do mnie w umówionym wcześniej terminie, aby zamontować instalację sanitarną. Bardzo komunikatywne osoby. Polecam.
J
Janusz
W tej firmie pracują osoby z ogromną kulturą osobistą i zdolnościami. Ostatnio zamontowali u mnie w domu instalacje wodno-kanalizacyjną. Na każde moje pytanie udzielili szczegółowej odpowiedzi. Polecam.
K
Klara
Konkurencyjne ceny i bardzo miła współpraca. Z usług tej firmy skorzystałam gdy miałam problem z rurami w łazience. Panowie przyjechali na czas i wszystko naprawili.
P
Piotr
Polecam usługi tej firmy. To prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swoich zadaniach. Zamontowali u mnie instalacje wodno-kanalizacyjną. Wszystko zostało zrobione z niezwykłą precyzją.
V
Veseku
Dzięki nim ciesze się świetnie działającą instalacją wodno-kanalizacyjną.
A
Ahia_ja
Usługa wykonana w terminie. Jestem bardzo zadowolony, rzetelnie wywiązali się z zakresu swoich obowiązków.
I
Idaa_ziemba
Polecił mi ich znajomy i nie żałuję, że go posłuchałem. Zdecydowanie najlepsi hydraulicy w okolicy.
A
Azej003
Zajmowali się modernizacją instalacji sanitarnej w moim domu. Teraz nareszcie wszystko działa tak, jak należy.
K
Kytaro956
Polecam ich. To świetna ekipa.
N
Niko_demn11
Zajmowali się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnej w moim domu. Świetnie wywiązali się z zakresu swoich obowiązków.