Beata Brzezińska Biuro Organizacji Pogrzebów "Requies"

Usługi Pogrzebowe 24 h

Usługi pogrzebowe
ul. Krawiecka 2, 65-055 Zielona Góra lubuskie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(68) 325 52 19
Adres korespondencyjny
ul. Krawiecka 2, 65-055 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma powstała w 1984 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce i jako pierwsza w regionie. Biuro Organizacji Pogrzebów REQUIES jest firmą rodzinną, której tradycje kontynuuje kolejne pokolenie.
Produkty i usługi
Branża, w której działamy, jest dość specyficzna i trudna. Wymaga od nas dużej delikatności i uważania, by nie wpaść w rutynę. Mechaniczne zachowania związane z długim wykonywaniem zawodu mogłyby zostać źle odebrane przez rodzinę i najbliższych zmarłego. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zawsze pamiętamy o delikatności i empatii.

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Poza standardowymi czynnościami jesteśmy gotowi udzielić Państwu wsparcia, pokierowaći pomoc w trudnych chwilach. Zawsze staramy się dostosować do finansowych możliwości Klientów. Pragniemy, by każdy otrzymał godny pochówek.

Oferta firmy to:
- całodobowy dyżur telefoniczny,
- kompleksowe organizacje pogrzebów,
- załatwienie formalności i aktu zgonu w USC,
- sprzedaż trumien i urn,
- tabliczki,
- kwiaty: wykonanie i dowóz wieńców, wiązanek i stroików,
- kremacje,
- nekrologi w prasie i internecie,
- reportaże fotograficzne,
- załatwianie zasiłku w ZUS.

Poza tym zajmujemy się zamówieniem mówcy, mistrza lub trębacza. Organizujemy przewóz księdzai mistrza ceremonii. Do naszych obowiązków należą sprawy związane z garderobą i akcesoriami dla zmarłych. Zamawiamy autokary dla uczestników. Podejmujemy się pogrzebów w różnych wyznaniach.

Dodatkowo wykonujemy: ekshumację zmarłych, przygotowanie zwłok do pogrzebu, organizację uroczystego obiadu - stypy, rezerwację terminów i miejsc na cmentarzach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
I
Z
M
Iwona z mężem
Cała obsługa uroczystości została zorganizowana całościowo . W tych trudnych chwilach chce złożyć podziękowania na ręce obsługi i szefowej , która jest bardzo cierpliwa i pomocna.
D
Dziękujemy
Dziękujemy za obsługę pogrzebu naszej mamy. Polecamy ten zakład.
Z
R
załamany R
Szczerze Polecam. Spokojnie w klimacie spokoju, z elegancją i klasą. Jestem załamany, ale to już sprawa prywatna. Wszystko wyszło jak należy za co bardzo dziękuję.
E
ewa
Bardzo miła obsługa.