Argus sp. z o.o.

Producent jednorazowych palet z drewna

Palety
ul. Malczewskiego 41, 65-140 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
602 312 416
Adres korespondencyjny
ul. Malczewskiego 41, 65-140 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Argus znajduje się w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo powstało w połowie lat 90. XX wieku i niezmiennie zajmuje się produkcją drewnianych palet. Dostarcza je do klientów z Polski oraz innych państw.
Produkty i usługi
Palety to konstrukcje powszechnie używane podczas składowania i transportu ładunków. Ich wprowadzenie bardzo usprawniło logistykę, dlatego firmy nieustannie zgłaszają zapotrzebowanie na nowe rozwiązania tego typu. Ich produkcją zajmuje się od ponad 20 lat firma Argus. Przedsiębiorstwo produkuje przede wszystkim fitosanitarne europalety wykonane z drewna drzew iglastych, w tym sosen i świerków. W zakładzie wytwarzane są:
-palety 4-wejściowe otwarte
-palety 4-wejściowe zamknięte
-palety 2-wejściowe zamknięte

Ponadto firma wykonuje skrzyniopalety, palety na wymiar podany przez klienta i palety o dużych wymiarach. Inne konstrukcje znajdujące się w ofercie Argus to skrzynie transportowe, podesty, dekle oraz stojaki do okien i szyb.

Wszystkie spełniają normy jakościowe i mogą być używane poza granicami Polski. Większość z nich sprzedawana jest do Niemiec, Holandii i Belgii. Używane są np. do przewożenia cegieł, mebli i innych produktów.

Więcej informacji oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące produkcję realizowaną przez Argus znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówień najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń