Dor-Mar Dorota Taczała

Tanie i solidne szamba betonowe

Produkcja i montaż szamb
ul. Malinowa-Łężyca 6, 66-016 Zielona Góra lubuskie
poniedziałek 7:00 - 20:00
wtorek 7:00 - 20:00
środa 7:00 - 20:00
czwartek 7:00 - 20:00
piątek 7:00 - 20:00
sobota 8:00 - 18:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
664 013 670
784053827
mardor@onet.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Malinowa-Łężyca 6, 66-016 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dor-Mar znajduje się w Zielonej Górze. Na rynku działamy od wielu lat, zajmując się sprzedażą szamb betonowych. Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Organizowany przez nas transport łączony powoduje, że zbiorniki dostarczane są do klienta w krótkim czasie oraz w bardzo atrakcyjnej cenie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy szczelnych zbiorników żelbetonowych, tj. szamb. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i instytucje. Zbiorniki, które oferujemy wykonane są z przeznaczeniem na przydomowe bezodpływowe szamba, zbiorniki na gnojowicę i gnojówę, a także ścieki przemysłowe. Szamba są produkowane z wysokiej jakości materiałów z wykorzystaniem dodatkowych preparatów uszczelniających dodawanych do betonu, co przekłada się na ich szczelność, wytrzymałość i trwałość.

Każdy ze zbiorników firmy Dor-Mar posiada zabezpieczenie zewnętrzne w postaci masy zwanej dysperbitem, dlatego mogą być Państwo pewni, że będzie to inwestycja w najlepsze szamba betonowe, odporne na różne uszkodzenia i przeciekanie. Do tej pory zaufały nam setki klientów, którzy dalej nas polecali. Jest to najlepsza reklama naszego produktu.

W ofercie mamy szamba betonowe o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Każdy ze zbiorników jest wyposażony w płytę najazdową albo zwykłą, włazbetonowy lub żeliwny oraz kominek. Opracowana technologia wykonania pozwala na łatwe dostosowanie wielkości zbiornika albo płyty to indywidualnych potrzeb inwestora. Od początku naszych klientów otaczamy opieką na wszystkich etapach zamówienia.

Ponadto organizowany przez nas transport łączony pozwala na znaczne obniżenie kosztów, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić pieniądze oraz czas. Termin montażu wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Do dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu.

Oferta firmy Dor-Mar to:
- zbiorniki jednokomorowe monolityczne,
- zbiorniki dwukomorowe monolityczne,
- zbiorniki jednokomorowe łączone,
- zbiorniki wielokomorowe łączone,
- kanał samochodowy,
- betonowe płytynajazdowe,
- betonowe kominki pod właz,
- właz żeliwny,
- sygnalizatory napełnienia zbiorników.

Te ostatnie pozwalają na kontrolę poziomu cieczy, takich jak ciecze przewodzące, roztwory wodne czy ścieki. Mogą być też stosowane do monitorowania innych urządzeń i sterowania urządzeniami zewnętrznymi.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń