Polmar sp. z o.o. sp. k.

Klimatyzacja i budownictwo

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Okulickiego 35, 65-559 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Polmar sp. z o.o. sp. k.

Informacje

Opis działalności
Firma Polmar powstała w 1987 roku. Siedziba znajduje się w Zielonej Górze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Polmar są usługi z zakresu klimatyzacji i budownictwa. Jeżeli chodzi o klimatyzację oferujemy kompleksową obsługę. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Pomagamy przy doborze mocy i typu urządzenia. Zajmujemy się montażem, jak i dostawą. Ponadto prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Usuwamy awarie oraz wykonujemy naprawy.

Świadczymy profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Jesteśmy specjalistami w zakresie robót wykończeniowych i aranżacji wnętrz. Nasza oferta zawiera instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, a także instalacje CO.
Oprócz tego wykonujemy:
- prace blacharsko-dekarskie
- prace ziemne
- prace elewacyjne
- docieplania budynków
- murowanie i tynkowanie
- montaż kas pancernych i bankomatów
- specjalistyczne przewierty

Poza tym zajmujemy się wynajmem. Wypożyczamy rusztowania, kubły gruzowe i osuszacze. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również sprzedaż i montaż kurtyn powietrznych firmy Frico. Uzupełnieniem oferty jest audyt energetyczny i termowizja.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Polmar.
Marki i specjalizacje
Strategia naszej firmy opiera się na haśle: stawiamy na jakość. Dotyczy to nie tylko kwalifikacji naszych pracowników, lecz także najwyższej jakości sprzedawanych i montowanych przez nas urządzeń klimatyzacyjnych. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się tylko klimatyzatory uznanych japońskich firm: Daikin, Toshiba i Fuji Electric.

A nasza firma, jak i nasi pracownicy, posiada pełną autoryzację poniższych producentów na sprzedaż, montaż i serwis ich produktów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, Zielona Góra, zielonogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń