Firma Badacz Zaopatrzenie Szkół, Przedszkoli, Biur Krzysztof Badacz

Produkcja mebli na zamówienie

Artykuły biurowe
ul. Orla 7, 65-511 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Badacz Zaopatrzenie Szkół, Przedszkoli, Biur Krzysztof Badacz
ul. Orla 7, 65-511 Zielona Góra lubuskie
NIP
9290117197
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Firma Badacz Zaopatrzenie Szkół, Przedszkoli, Biur Krzysztof Badacz

Informacje

Opis działalności firmy Firma Badacz Zaopatrzenie Szkół, Przedszkoli, Biur Krzysztof Badacz w Zielona Góra
Zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Właścicielem jest Krzysztof Badacz. Działamy dla Państwa od 1998 roku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Myślą Państwo o oryginalnych meblach? Mają dość mebli z sieciówek, które może mieć każdy? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Nasza oferta skierowana jest do świadomego odbiorcy, który nie boi się korzystać z nowatorskich rozwiązań. Wykonujemy:
- meble kuchenne,
- meble biurowe,
- zabudowy wnękowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zaopatrzenia szkół oraz przedszkoli. Chcemy dotrzeć do jak największego grona odbiorców, dlatego gwarantujemy jedynie atrakcyjne ceny. Wyposażamy również kompleksowo sale gimnastyczne, świetlice w sprzęt sportowy i rehabilitacyjny. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy jedynie w terminie zrealizują dla Państwa zlecenie.

Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Cieszymy się uznaniem oraz doskonałą renomą o czym świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Uzupełnienie naszej oferty stanowią tablice interaktywne oraz druki szkolne.

Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Zasięg działania
Firma Firma Badacz Zaopatrzenie Szkół, Przedszkoli, Biur Krzysztof Badacz z lokalizacji: Zielona Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń