Goliat Przeprowadzki Małgorzata Czajkowska

Pomożemy w przewozie dużego i małego sprzętu do Twojego nowego lokum

Przeprowadzki
ul. Piękna 10, 65-223 Zielona Góra lubuskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
730 516 936
Adres korespondencyjny
kontakt@goliat-przeprowadzki.pl
Goliat Przeprowadzki Małgorzata Czajkowska

Informacje

Opis działalności
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się z Naszą szeroką ofertą.
Produkty i usługi
Branżą transportową zajmujemy się od 2012 roku. Stale poszerzając swoją ofertę o nowe usługi jak przewóz motocykli, skuterów i rowerów. Pracowaliśmy dla najrozmaitszych instytucji oraz firm podejmując się zadań trudnych i uciążliwych, by za każdym razem wywiązać się ze zlecenia profesjonalnie i solidnie.

Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Kompleksowo zajmujemy się przewożeniem, transportem, przeprowadzeniem ładunków.

Nasza firma oferuje:

- usługi transportowe krajowe i międzynarodowe,
- kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe,
- przeprowadzki firm oraz osób prywatnych,
- przewóz mebli, sprzętu RTV i AGD
- oraz nietypowych ładunków.

Jednym z nietypowych ładunków dla wielu firmprzewozowych jest przewóz instrumentów muzycznych. Jednak nie dla nas. Firma Goliat transportuje pianina i fortepiany o różnych ciężarach i gabarytach. Dajemy gwarancję, że transportowany instrument jest każdorazowo zabezpieczany przed uszkodzeniem.

W celu zapewnienia kompleksowej usługi przeprowadzkowej zapewniamy naszym klientom usługę utylizacji rzeczy, które zostają niechciane po przeprowadzce.
Wywozimy m.in. meble, sprzęt RTV i AGD, śmieci, gruz w miejsca ich przeznaczenia czyli wysypiska miejskie czy do punktów utylizacji.

Jeżeli potrzebna jest Państwu przestrzeń magazynowa, również posiadamy ją w naszej ofercie. Zachęcamy do umieszczenia wszelkich niezbędnych przedmiotów na czas określony lub nieokreślonyw naszych magazynach. Zapewniamy, że Państwa przedmioty nie będą narażone na wilgoć ani gryzonie. W naszych magazynach można przechowywać meble, sprzęt RTV i AGD, rośliny i wiele innych przedmiotów, które chcą Państwo zachować w trakcie przeprowadzki.

Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą usług firmy Goliat Przeprowadzki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
krośnieński, nowosolski, słubicki, sulęciński, wschowski, Zielona Góra, żagański, żarski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Dalida
Jestem mega zadowolona, pełen profesjonalizm. Polecam każdemu. Panowie mili, uśmiechnięci. Wszystko ładnie zaplanowali do autka chociaż nie mieli łatwo bo trochę tego było i musieli z 3 piętra z bloku znosić. Jestem mega zadowolona i jeszcze raz polecam.
D
L
Dominik Lachowicz
Zleciłem firmie przeprowadzkę i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Panowie przyjechali terminowo, mili, rzeczowi, pomogli ze wszystkim. Rzeczy dojechały w całości bez najmniejszej nawet ryski a to dla mnie bardzo ważne. Polecam bo to solidna firma.
B
I
M
Bożena i Marek Tokarek
Firma godna polecenia, nie wiedziałam,że można tak sprawnie, szybko i profesjonalnie można przeprowadzić się z domu do mieszkania a Panowie z Goliata to w 100% profesjonaliści.

Słowa kluczowe