Dominika Donabidowicz Kancelaria Radcy Prawnego

Porady prawne i reprezentowanie Klienta w sądzie

Radcy prawni
pl. Słowiański 17/3, 65-069 Zielona Góra lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Dominika Donabidowicz Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Dominika Donabidowicz i jestem radcą prawnym. Moja kancelaria znajduje się w Zielonej Górze i działa od 2014 roku. Zapewniam doradztwo prawne dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców.
Produkty i usługi
Jako radca prawny oferuję doraźną pomoc w formie konsultacji oraz doradztwa prawnego. Zapewniam również zastępstwo procesowe i reprezentowanie mojego Klienta w toku całego postępowania sądowego.

Doradztwo prawne, którego udzielam, obejmuje takie gałęzie prawa jak:
- prawo cywilne,
- prawo rodzinne,
- prawo spadkowe,
- prawo pracy,
- prawo ubezpieczeń społecznych,
- prawo administracyjne,
- prawo gospodarcze,
- prawo spółek handlowych.

Prowadzę między innymi sprawy rozwodowe. Uczestniczę również w sprawach o alimenty, czy podział majątku wspólnego. W kancelarii przygotowuję dokumenty, takie jak: umowa najmu, umowa sprzedaży, czy umowa użyczenia pożyczki. Do moich zadań należy także sporządzanie pism procesowych w trakcie postępowania sądowego. Z Klientami współpracuję już od momentu wytoczenia powództwa, aż po egzekucję komorniczą. W razie potrzeby pomagam w konstruowaniu odpowiedzi na pozew oraz sporządzam apelacje i zażalenia.

Współpraca z przedsiębiorcami obejmuje przede wszystkim pomoc w rejestracji, likwidacji oraz przekształceniu spółki. Doradzam przedsiębiorcom w konstruowaniu umowy dla spółki prawa handlowego. Przygotowuję także akty, które regulują wewnętrzne stosunki kadry spółki. Oferuję stałą współpracę z przedsiębiorcą. Bieżąca obsługa firm to np. tworzenie umów o pracę, sporządzanie opinii prawnych oraz uczestnictwo w ewentualnych sporach sądowych.

Osoby zainteresowane przyjmuję w kancelarii na terenie Zielonej Góry - radca prawny Dominika Donabidowicz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krośnieński, nowosolski, świebodziński, wolsztyński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
Ola
W kancelarii byłam po poradę w związku z podziałem spadku. Nie mogłam dogadać się z bratem. Na szczęście porady od Pani Dominiki Donabidowicz sprawiły, że załatwiłam całą sprawę polubownie.
R
Roksana
Radca prawny, Pani Dominika Donabidowicz pomagała mi podczas sporządzania umowy najmu. Mogłam liczyć na pełne objaśnienie wszystkich przepisów prawnych w tej kwestii. Umowę sporządziłyśmy wspólnie bardzo szybko. Sama z pewnością nie zabezpieczyłabym odpowiednio swoich interesów.