Probuild

Kompleksowe rozwiązania budowlanych procesów inwestycyjnych.

Biura projektowe
ul. Staszica 17/3, 65-176 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Probuild

Informacje

Opis działalności
Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów m.in. branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz drogowej. Dużą uwagę zwracamy na jakość, bezpieczeństwo, terminowość, a także na problemy zrównoważonego budownictwa. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na znalezienie właściwych rozwiązań technicznych oraz prawnych dla przeszkód pojawiających się w procesie inwestycyjnym.
Produkty i usługi
Nasze doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje kadry pozwalają nam świadczyć szeroki zakres usług dla klientów z wielu branż. Nasza oferta to:

- Usługa Projektowania polega na przygotowaniu i wykonaniu projektów dla wszelkiego rodzaju inwestycji. Naszą specjalnością są branże: architektoniczna, konstrukcyjna, sanitarna, elektryczna i drogowa. Często podejmujemy także współpracę z doświadczonymi biurami projektowymi w branży technicznej.

- Usługa Zarządzanie projektem jest przeznaczona dla klientów oczekujących wsparcia w procesie inwestycyjnym w sprawach prawnych i technicznych, a także prawidłowym opracowaniu budżetu i harmonogramu projektu. Działania podejmuje doświadczony zespół pracowników w skład, którego wchodzą m.in. Kierownik Projektu, Zespół Inspektorów Nadzoru, Koordynator Najemców, Kierownik Budowy, Kontroler Kosztów, a także Administrator Projektu i Inżynier Budowy.

- Usługa Zarządzania budową - dedykowana jest Klientom decydującym się na wyłonienie wykonawców dla poszczególnych pakietów robót. Jest to doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad kosztami wykonania prac budowlanych, a także pragną te koszty zoptymalizować. Ta usługa gwarantuje pełną kontrolę nad zakresem robót, uzyskiwanie cen rynkowych za poszczególne prace budowlane oraz swobodę działań i decyzji w trakcie trwania prac.

- Usługa Nadzoru Inwestorskiego okazuje się przydatna dla Klientów oczekujących wsparcia w funkcji Inspektora Nadzoru przez cały czas trwania robót budowlanych: od zgłoszenia rozpoczęcia robót do odbioru końcowego inwestycji przez Klienta. Nadzór daje Klientowi wsparcie w bieżącej kontroli jakości robót wykonywanych przez Wykonawcę oraz zaawansowania i tempa ich prac.

- Usługa Bankowego Inspektora Nadzoru (BIN) przeznaczona jest dla Klientów, których źródłem finansowania ich inwestycji są kredyty bankowe oraz dla obsługujących je banków. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy prawidłowo ocenić i zweryfikować prowadzone prace.

Serdecznie zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Jakość w standardzie

Dbałość o detale, wieloetapowa wewnętrzna weryfikacja przeprowadzanych działań skutkuje nieprzeciętną jakością przeprowadzanych działań.

Odpowiedzialność

Dbamy o finanse inwestora jak i bezpieczeństwo zrealizowanych projektów dla przyszłych użytkowników.

Doświadczenie

Przez lata nasz zespół zbierał doświadczenie i zdobywał nową wiedzę w wielu prestiżowych projektach budowlanych w kraju i za granicą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń