Elpom Sp zoo

Badanie sprzętu elektroizolacyjnego.

Elektroinstalatorstwo
ul. Stefana Batorego 126A, 65-735 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(68) 326 03 52
Elpom Sp zoo

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy ELPOM znajduje się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w usługach elektrycznych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1996 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy ELPOM jest wykonywanie pomiarów elektrycznych nN. Jesteśmy w stanie wykonać pomiar rezystancji izolacji podłóg, instalacji oraz urządzeń elektrycznych. W naszej ofercie można także znaleźć sprawdzanie ciągłości połączeń wyrównawczych. Jesteśmy także w stanie sprawdzić skuteczność działalnia środków ochrony przeciwporażeniowej.

Oferujemy:
- badania instalacji odgromowych,
- badania urządzeń spawalniczych,
- badania urządzeń prostownikowych,
- badania urządzeń elektrotermicznych,
- badania agregatów prądotwórczych,
- badania urządzeń dźwignicowych,
- badania elektronarzędzi.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie badań SN, w tym badania układów zabezpieczeń i wyłączników, rozłączników i odłączników. Nasza oferta obejmuje również badania liniikablowych, uziemień ochronnych i roboczych, a także pomiary napięć rażenia i uziomowych.

Zajmujemy się również wykonywaniem badań dielektrycznych sprzętu ochronnego. Dysponujemy kamerą termowizyjną, którą wykonujemy badania instalacji elektrycznych. Oferujemy także pomiary natężenia oświetlenia ogólnego, stanowiskowego i awaryjnego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią przeglądy rozdzielni i stacji transformatorowych SN oraz nN, a takze wszelkie prace montażowe, elektryczne, remontowe i konserwacyjne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą ELPOM.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń