Textildruk Hurtownia odzieży reklamowej

Drukujemy aplikacje reklamowe

Sitodruk
ul. Stefana Batorego 166, 65-735 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(68) 322 73 48
Adres korespondencyjny
ul. Stefana Batorego 166, 65-735 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia odzieży reklamowej Textildruk powstała w 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze. Właścicielem jest Krzysztof Rynkiewicz.
Produkty i usługi
Działalność rozpoczęliśmy jako firma rodzinna i do dzisiaj tak pozostało. Naszym zadaniem jest realizacja najwyższej jakości nadruków na materiałach tekstylnych.

Oferta firmy to naruki w takich technologiach jak:

- sitodruk farbami plastizolowymi, wodnymi i wywabowymi;
- termotransfer plastizolowy;
- termotransfer folii flex i flock.

Z chęci dawania jak najlepszych propozycji zrodziły się bardzo ciekawe pomysły. Spełniając marzenia naszych Klientów, wykonujemy nadruki farbami puchnącymi (puff), farbami z efektem HD oraz farbami brokatowymi.

Specjalizujemy się w nadrukach przede wszystkim an odzieży reklamowej oraz gadżetach tekstylne. Prowadzimy również nadruki na torbach papierowych, folii samoprzylepnej i innych tworzywach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty nadruków wykonywanych metodą sitodruku i termotransferu. Takie umieszczamy zazwyczaj na: koszulkach, torbach (papierowych i bawełnianych), parasolach i czapkach.

Nawiązaliśmy liczne współprace z firmami krajowymi oraz zagranicznymi. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę zamówienia. Podejmujemy się wykonania projektu nadruku, a także zakupu koszulek, toreb itp.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń