HDS Romek Transport Usługi Transportowe

Transport samochodowy z HDS na terenie Polski i Niemiec

Transport samochodowy
ul. Sulechowska 4A, 65-119 Zielona Góra lubuskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 177 876
kontakt w języku niemieckim
biuro@romektransport.pl
faktury
fhu_mizera@o2.pl
Adres korespondencyjny
ul. Sulechowska 4A, 65-119 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Usługi transportowe pojazdami z HDS. Transportujemy rzeczy na terenie POLSKI I Unii Europejskiej Transport hds kontenerów, transport hds maszyn , transport hds konstrukcji, transport hds palet, transport hds bębnów, transport hds kostki, transport z wózkiem widłowym . Realizujemy transporty z hurtowni, sklepów, marketów budowlanych. Usługi dla firm i klientów indywidualnych. Transport pojazdami z HDS usprawnia pracę na budowie. Zapraszamy do kontaktu i do składania zapytań o wycenę! Nasza flota - 20 pojazdów z hds!
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w transporcie pojazdami z hds - urządzenie transportu bliskiego - żuraw jest pomocne przy załadunku i rozładuneku towaru. Hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS) umieszczony na pojeździe.

Dzięki tego typu rozwiązaniom możemy przewozić między innymi:
- materiały budowlane
- elementy konstrukcyjne budynków
- kontenery
- zbiorniki
- konstrukcje stalowe
- betonowe elementy prefabrykowane
- bębny z kablami
- łodzie
- materiały w big-bagach
- towary na paletach

Zastosowanie HDS nie tylko ułatwia załadunek i rozładunek transportu, przez co klient oszczędza czas i pieniądze na wynajmie dodatkowego sprzętu rozładunkowego. HDS może być również wykorzystany do montażu przywiezionych elementów jako dźwig podający elementy z pojazdu np. na budowę.
Nasza firma dysponuje flotą ponad 20 pojazdów skrzyniowych oraz naczep, które różnią się od siebie parametrami i możliwościami wykorzystania ich przy zróżnicowanych ładunkach.
Posiadamy między innymi busy do przewozu osób, a także naczepy wraz z najazdami przeznaczone do transportu maszyn rolniczych i budowlanych, także inne akcesoria (zawiesia, widły, haki, łapy itd.) ułatwiające sprawny transport.

Swoje usługi świadczymy na terenie Polski oraz Niemiec.

Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwacje urządzeń HDS oraz żurawi przeładunkowych, przygotowujące je do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, czy wyceny usługi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 607 177 876
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń