Para BIS Paweł Kucharski

JESTEŚMY WIARYGODNI POD WZGLĘDEM JAKOŚCI JAK I BEZPIECZEŃSTWA DANYCH.

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Władysława IV 16/4, 65-229 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 255 710
Adres korespondencyjny
ul. Władysława IV 16/4, 65-229 Zielona Góra lubuskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Działamy na polskim rynku już od 1998 r. (a faktyczna znajomość branży jest jeszcze dłuższa). Pozwoliło nam to uzyskać dogłębną wiedzę na temat oferty wiodących producentów urządzeń techniki biurowej. Wykorzystujemy ją proponując Państwu zakup i serwis urządzeń w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań.

Nasze podstawowe cechy to:
- sprawny serwis urządzeń,
- doradztwo dotyczące zakupu urządzeń,
- długi okres gwarancji sprzedawanych urządzeń.

Doświadczenie nasze pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z firmami, które są solidne i zapewniają wysokiej jakości produkty takie jak: KYOCERA MITA.

Będąc autoryzowanym partnerem dystrybutora na Polskę - firmy ARCUS każdy klient ma pewność, że zobaczy u nas standardy stosowane i wypracowane przez lata na świecie (dostęp do wiedzy serwisowej producenta) oraz lokalne podejście do Państwa wymagań.
Opis działalności
Drukarki, sprzedaż, serwis.
Produkty i usługi
SERWIS KSEROKOPIAREK

Nasza firma zajmuje się obsługą klienta od A do Z - pomożemy w wyborze odpowiedniej kopiarki do biura, w jej uruchomieniu, konserwacji i naprawach. Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku sprzętu biurowego, dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami. Wykorzystujemy rozwiązania najlepszych firm, komponenty sprawdzonych producentów, narzędzia wysokiej klasy, co pozwala nam utrzymywać nasze usługi na najwyższym poziomie, a naszym klientom cieszyć się długą i bezawaryjną pracą urządzeń. W wypadku uszkodzenia kopiarki już podczas zgłoszenia serwisowego przystępujemy do wstępnej diagnozy, w celu ustalenia przyczyń uszkodzenia.

Nasz serwis kserokopiarek likwiduje awarie oraz naprawia usterki z urządzeń firm:
- Kyocera,
- Canon,
- Xerox,
- Ricoh,
- Konica Minolta.

ZAUFANIE WIELU KLIENTÓW, SPRAWDZENI PARTNERZY

Jesteśmy profesjonalnym partnerem wielu firm i instytucji na terenie Warszawy oraz jej okolic. Jeżeli potrzebujesz szybkiego i sprawnego serwisu kopiarek dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszych usługi i przekonaj się, że jesteśmy rzetelnymi, doświadczonymi fachowcami. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, dzięki którym świadczą usługi serwisowania urządzeń biurowych na najwyższym poziomie, do minimum zmniejszając czas naprawy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń