Prestige Gold

Najwyższej klasy biżuteria.

Biżuteria złota i srebrna
ul. Władysława Jagiełły 36, 65-245 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
795 011 333
Adres korespondencyjny
ul. Władysława Jagiełły 36, 65-245 Zielona Góra lubuskie

Informacje

Opis działalności
Prestige Gold to firma z Zielonej Góry zajmująca się internetową sprzedażą biżuterii. Właścicielką działalności jest Klaudia Morawska.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie niepowtarzalnej biżuterii na indywidualne zamówienie klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy dowolne modyfikowanie produktów: od koloru złota, przez jakość kamieni, kończąc na stylu biżuterii, dzięki czemu nasi klienci po zaledwie czterech tygodniach mogą cieszyć się swoją spersonalizowaną biżuterią.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takie jak:
- obrączki,
- kolczyki,
- naszyjniki,
- celebrytki,
- bransoletki,
- wisiorki,
- medaliki,
- krzyżyki,
- perły.

Oferujemy pierścionki złote, z białego złota, z diamentami, z szafirami, a także srebrne i zaręczynowe. Ponadto posiadamy bardzo duży wybór rozmaitych łańcuszków oraz broszek. Dostarczamy również sygnety, klipsy i spinki do mankietów, a takżerozmaitą biżuterię okolicznościową stanowiącą doskonały prezent na Dzień Kobiet, w tym kolczyki srebrne z perłą, naszyjniki z symbolem nieskończoności, sercem czy skrzydłami.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo biżuterię z metali i kamieni szlachetnych, oferujemy również najwyższej klasy biżuterię inwestycyjną oraz diamenty inwestycyjne we wszelkich możliwych szlifach. Pierścionki, obrączki, kolczyki, wisiorki, bransoletki, łańcuszki oraz kolie wykonane są z doskonałej jakości metali szlachetnych: białego, różowego i żółtego złota próby 750, 585 lub 333 oraz srebra próby 925. Oprawiamy również naturalne perły i kamienie szlachetne, jak diamenty, rubiny,szafiry oraz szmaragdy, a także markazyty, cyrkonie, onyks, koral i emalię.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń