Studnia Usługi Wiertnicze Jacek Sikorski

Wieloletnie doświadczenie w branży i profesjonalizm w wykonaniu

Studnie
ul. Waszczyka 16/22, 65-664 Zielona Góra lubuskie
(12 opinii) napisz opinię
Studnia Usługi Wiertnicze Jacek Sikorski

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży studniarskiej i wiertniczej. Nasze usługi realizujemy najnowocześniejszymi technologiami w całej Europie.

Posiadamy wszystkie technologie wiercenia oraz specjalistyczny sprzęt wraz z profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą wiertniczą.
Opis działalności
Wykonujemy najwyższej jakości studnie dla przemysłu i domu. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz dajemy dwuletnie gwarancje na wszystkie nasze usługi. Posiadany specjalistyczny sprzęt i profesjonalną kadrę wiertniczą. Praca z nami to gwarancja, poprawnego wykonania studni zgodne z projektem geologicznym i innowacjami wiertniczymi.
Produkty i usługi
Wykonujemy studnie głębinowe przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i nowych technologii wiertniczych.
Wykonujemy najwyższej jakości studnie dla przemysłu i domu.

Prawidłowe wykonanie studni głębinowej wymaga spełnienia warunków prawnych oraz geologicznych.
Studnia, niezależnie od technologii wykonania wymaga pozwolenia wodnoprawnego (w świetle prawa jest "urządzeniem wodnym do ujmowania wód podziemnych").

Wykonujemy odwierty pod studnie głębinowe o dużych jak i małych średnicach wiercenia od 162mm do 1650mm przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, a mianowicie młotka wgłębnego lub prawego i lewego obiegu płuczki (air-lift).

Wykonujemy studnie głębinowe przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i nowych technologii wiertniczych. W ramach usług studniarskich realizujemy również:
• przedwierty dla wierceń za gazem łupkowym,
• czyszczenie studni,
• likwidacja studni,
• renowacja studni,
• studnie chłonne,
• montaż pomp głębinowych i całej armatury wodnej z tym związanej.

Pompy ciepła to efektywne ogrzewanie domu wykorzystujące energię z Ziemi. Eksploatacja zapewnia niskie koszty użytkowania energii, przy jednoczesnym zapewnieniu stałej temperatury powietrza w ogrzewanym domu.

Komfort użytkowania pomp ciepła to:
• odpowiednia wilgotności powietrza, która zapobiega wilgoci
w Twoim domu,
• czystość,
• dbanie o środowisko.

Jeżeli potrzebują Państwo zbudować dobrą i wydajną studnię to bez wątpienia MY.

Dodatkowo w trakcie i po instalacji pompy ciepła gwarantujemy:
• doradztwo,
• instalacja,
• serwis,
• gwarancja jakości.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie w odwiertach studni przemysłowych jak i studni przydomowej, dlatego też współpracując z nami powierzają Państwo zlecenie rzetelnej i profesjonalnej firmie. Przygotowujemy jasną i przejrzystą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Do zabudowy i odwiercenia Studni używamy tylko materiałów spełniające wymogi Unii i Polskie. Dajemy gwarancję na nasze prace wiertnicze i montażowe.

Zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Na cenę instalacji pompy ciepła składają się:
• Cena odwiertu ( zależna od głębokości)
• Cena zakupu kolektora i pompy ciepła
• Cena montażu: usługi oraz komponentów (rury twz.nitek kolektora, łączniki).

Prosimy o kontakt z naszą firma w celu uzyskania ceny instalacji pompy ciepła.
Na podstawie rozmowy telefonicznej możemy określić szacunkowy koszt wykonania odwiertu oraz instalacji pompy.
Po dokładnym zapoznaniu się z warunkami geologicznymi jesteśmy w stanie podać dokładną cenę instalacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gorzów Wielkopolski, krośnieński, nowosolski, stargardzki, sulęciński, Szczecin, świebodziński, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
I
Irek
Witam.Firma p Jacka to szok w sensie pozytywnym .P Jacek posiada potężna wiedzę w ponad przeciętnym rozmiarze .Firma rzetelna, usługa na poziomie europejskim -terminowosc ,solidność porządek w dodatku nowoczesny sprzęt i innowacyjna technologia ,wykwalifikowana kadra .Począwszy od projektu do otwarcia kurka z wodą zero problemów .Bardzo duża wydajność studni i co ważne bardzo dobrze dobrany osprzęt pompa przekroje rur itd.Wszystko pracuje jak należy Jestem bardzo zadowolony z usługi polecam wszystkim Gdyby takiej jakości usługi były w Polsce bylibyśmy małą Ameryka
J
Janusz
Pandemia skomplikowała nam życie i pomieszała wszystkie wakacyjne plany. Dlatego zainwestowaliśmy w ogród i basen. Przypadkowo dowiedzieliśmy się o firmie Studnia i pomocnym właścicielu Panu Jacku. To dzięki niemu dzisiaj jesteśmy niezależni, będziemy mogli podlewamy kiedy i ile chcemy a w basenie zmieniać często wodę. Dziękujemy za wszystko Janusz z rodziną
M
P
Magda P.
Szybko, efektownie i profesjonalnie tak oceniam firmę STUDNIA. Mam wodę i to najważniejsze.
R
O
Z
Romek O. z Droszkowa
Profesjonalnie i fachowo tak mogę ocenić pracę firmy Studnia. Pracownicy perfekcyjnie wyszkoleni, właściciel Pan Jacek z niesamowitą wiedzą geologiczną i do tego świetnie umie wszystko wytłumaczyć i doradzić. Wodę mam nie tylko do podlewania i mycia ale również do picia. Wyniki bakteriologiczne bez zastrzeżeń. Bardzo dziękuję za wszystko
D
Z
N
Dawid z Nowej Soli
Na termin wykonania czekałem 2 miesiące, ale w 100% było warto! W końcu jestem zależy tylko od siebie, w temacie wody. Praca poszła sprawnie i gładko. Panowie uwinęli się w ekspresowym tempie, pozostawili po sobie porządek. Firma na najwyższym poziomie, kontakt z właścicielem też bardzo dobry. Na pewno wybrałbym ponownie usługi tej firmy I zdecydowanie polecił rodzinnie I znajomym...Nic nie mam do zarzucenia. :) Serdecznie polecam!.
R
Z
Z
Rodzina Z Zielonej Góry
Zainwestowaliśmy w studnię mimo epidemii, bałam się czy dobrze robimy ale okazało się, że to najlepsza decyzja. Mam studnie i w końcu własną wodę. Lato znowu zapowiadają bardzo suche ale moich roślin już to nie dotyczy. Będę mogła podlewać do woli i w końcu napełnić basen. Z wakacji w tym roku i tak nic nie będzie dlatego podjęliśmy ten krok. Ogródek i basen zrekompensuje nam wyjazd. Bardzo dziękujemy Panu Jackowi i całej ekipie za profesjonalizm, szybką i fachowo wykonaną pracę.
A
Andrzej
Wiarygodna firma, rzetelnie wykonana praca, pełen profesjonalizm. Każdy pracownik doświadczony i odpowiednio przeszkolony -gwarancja wody ,sprzęt wiertniczy profesjonalny i bezawaryjny . Polecam..
E
Ela
Profesjonalne usługi, dobry kontakt. Uratowali nas z sytuacji beznadziejnej! Polecam, warto!!!
E
Ewelina
Jakość usług na najwyższym poziomem. Firma posiada profesjonalny sprzęt dzięki, któremu usługa trwa w jak najkrótszym czasie. Właściciel odpowiada na wszystkie pytania i jest zawsze do dyspozycji klienta. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze, dzięki którym mamy studnię mimo iż inne firmy twierdziły że jest to nie możliwe. Polecam ta rzetelną firmę!
K
J
Krystyna J.
Firma Studnia dokonała cudu. W końcu mam wodę !!! Poprzednie 3 firmy które u mnie wierciły stwierdziły, że nie ma u mnie szans na wodę, wydałam tylko mnóstwo pieniędzy. Znajomy w końcu polecił mi Pana Jacka, człowieka o niesamowitej wiedzy dla którego nie ma słowa "nie da się". Jak obiecał tak jest, odwiert trwał 2 dni. Firma zostawiła nieskazitelny porządek. Polecam wszystkim i ponoć trzeba trochę poczekać na wolny termin to naprawdę warto !!!!
R
Z
L
rolnik z lubuskiego
Polecam wszystkim! Bardzo rzetelna i profesjonalnie wykonana studnia, woda nie tylko do podlewania ale także idealna do picia. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Właściciel firmy posiada ogromną wiedzę odnoście wiertnictwa i chętnie się z nią dzieli oraz tłumaczy wszelkie niejasności.Po wykonaniu pracy, firma zostawiła perfekcyjny porządek. :)
Z
K
zadowolony klient
Bardzo profesjonalnie wykonana usługa, terminowo, bez problemów. Polecam