A.R.W Transport i spedycja

Profesjonalny transport na terenie kraju i za granicą

Transport samochodowy
ul. Borkowska 13, 66-446 Brzozowiec lubuskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(95) 751 39 94
957513992
biuro@arw.com.pl
957513993
957513994
A.R.W Transport i spedycja

Informacje

Opis działalności
Firma A.R.W Transport i spedycja to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem - działamy na rynku od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Brzozowcu, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
A.R.W. Transport&Logistics to przedsiębiorstwo oferujące usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Zapewniamy wsparcie importerów i eksporterów w całej Europie, między innymi w Holandii, Francji, Belgii, Anglii oraz Hiszpanii. Realizujemy usługi logistyczne, magazynowanie, dystrybucję towarów oraz spedycje ładunków.

Nasze pojazdy posiadają ważne przeglądy, są na bieżąco serwisowane, a każda usterka jest natychmiast naprawiana. Decydując się na współpracę z A.R.W., klienci mają pewność, że zamówienie zostanie bezpiecznie przewiezione pod wskazany adres. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz dostosowujemy się do oczekiwań każdego kontrahenta.

Zespół naszej firmy tworzy grupa doświadczonych fachowców, którzy gwarantują kompleksowe wykonanie usługi. Posiadamy wymagane uprawnienia upoważniające do transportu poza granicami Polski. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz doradzimy wybór optymalnych rozwiązań.

Dysponujemy flotą chłodni wyposażonych w termografy, busów oraz plandek, które idealnie sprawdzą się w przewozie ładunków przestrzennych. Dzięki zintegrowanemu systemowi komputerowemu oraz monitoringowi pojazdów GPS na bieżąco możemy informować naszych klientów o przebiegu realizacji zlecenia.

Naszą firmę wyróżnia innowacyjność oraz nowoczesność. Cały czas się rozwijamy i szukamy najlepszych rozwiązań, które pozwolą na jeszcze szybszą realizację powierzonych zadań. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć wielu stałych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy. Zapewniamy doradztwo w zakresie transportu i spedycji na każdym etapie współpracy.

Jeśli chcą Państwo rozpocząć współpracę z rzetelną firmą, która do każdego zlecenia podchodzi profesjonalnie i z zaangażowaniem - zapraszamy do kontaktu. Zlecenia realizujemy w szybkim czasie i zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów.
Marki i specjalizacje
VW Polska, Faurecia Polska, Animex, Himola, Philips, Siemens, Sony Europe Division, Polifarb oraz partnerzy spedycyjni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń