Aligro Marcin Podkówka

Sprzedaż wysyłkowa
66-433 Chłopiny 36, woj. lubuskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
8842602471
Telefon

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Sprzedaż wysyłkowa. Aligro Marcin Podkówka ma swoją siedzibę w miejscowości Chłopiny w województwie lubuskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 607 184... lub mailową: skuwiak@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez Aligro Marcin Podkówka to 66-433 Chłopiny 36. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Uważamy, że Aligro Marcin Podkówka poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
A
K
Agnieszka kostrzebska
Super profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
A
K
Agnieszka kostrzebska
Super
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.