Sławomir Budnik Sex shop

Dobra zabawa zaczyna się od dobrych pomysłów

Sex shopy
ul. Ogrodowa 17, 66-415 Chwalęcice lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sławomir Budnik Sex shop

Informacje

Opis działalności
Sex Shop 914 to firma z Chwalęcic, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. W tym mieście oraz w Szczecinie i Osinowie Dolnym prowadzi sklepy w których oferuje akcesoria erotyczne. Od lat zajmuje się sprzedażą stacjonarną oraz sprzedażą online. Posiada dobrze zaopatrzony sklep internetowy.
Produkty i usługi
Sex Shop 914 to miejsce w którym znajdą Państwo wszystko co potrzebne do dobrej zabawy, poczucia bliskości z partnerem i odczuwania przyjemności. Produkty sprzedawane w sklepie są bezpieczne dla użytkowników, ponieważ pochodzą od sprawdzonych dostawców. Cena każdego z artykułów jest atrakcyjna, dlatego łatwo tu znaleźć coś dla siebie albo dla drugiej osoby. Bogata oferta obejmuje przede wszystkim akcesoria erotyczne, w tym różnego rodzaju masturbatory, jajka wibrujące, wibratory i fantomy. Nie brakuje również specjalnych pompek, protez, pierścieni i nakładek. Na ofertę składają się również lalki dla kobiet i mężczyzn, kulki i artykuły analne.

Sex Shop 914 to także miejsce w którym można zakupić bieliznę erotyczną rozpalającą zmysły zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Płeć piękna może tutaj nabyć gorsety, pończochy, halki, koronkowe bluzeczki i stroje które pozwolą się wcielić w różne postacie, np. policjantki, stewardesy oraz pielęgniarki. Ponadto w sprzedaży znajdują się stringi, komplety bielizny i sukienki.

W Sex Shopie 914 pomyślano również o bezpieczeństwie podczas przyjemnych chwil, wzmocnieniu doznań oraz pobudzeniu zmysłów. Oferta w tym zakresie obejmuje:
-afrodyzjaki
-feromony
-kremy na potencję
-kapsułki na potencję
-spraye na potencję
-żele nawilżające
-olejki do masażu
-prezerwatywy

Prezerwatywy dostępne są w wielu odmianach, np. jako cienkie, XXL, w wypustkami, a nawet świecące w nocy. Nadają się też jako dodatki do prezentów, np. na 18 urodziny lub wieczór kawalerski. Oferta zabawek i prezentów które można wręczyć jest szeroka. Dostępne są kajdanki pluszowe, gadżety we frywolnych kształtach oraz kubki z nadrukami.

Oferta przygotowana przez Sex Shop 914 jest bardzo rozbudowana. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. By poznać ją w pełni najlepiej odwiedzić stronę internetową sklepu. Produkty pogrupowane są w działach, a każdy z artykułów jest dokładnie opisany. Oczywiście wszystkie znajdujące się na stronie przedmioty można zakupić bez wychodzenia z domu.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe